خبر

 • تک بورد - Motional نشان می دهد که robotaxi ساخته شده توسط هیوندای در سال 2023 به برنامه Lyft می آید

  Motional نشان می دهد که robotaxi ساخته شده توسط هیوندای در سال 2023 به برنامه Lyft می آید
  19 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شرکت سیستم های رانندگی خودکار (ADS) Motional ، مشارکت مشترک بین Aptiv و Hyundai ، اولین تصاویر از robotaxi آینده خود و برخی جزئیات در مورد خودرو را فاش کرد. در آن آمده است که تا سال 2023 ، مردم در برخی شهرها قادر خواهند بود از طریق برنامه Lyft از SUV خودران استقبال کنند.

  نسخه robotaxi هیوندای تمام برقی Ioniq 5 مجهز به فناوری خودروهای خودران Motional است. این تجهیزات شامل بیش از 20 سنسور مانند دوربین ، رادار و لیدار است که در بیرون و داخل SUV بسیار قابل مشاهده هستند. آنها یک میدان دید 360 درجه ، از جمله تصاویر با وضوح بالا و قابلیت مشاهده اشیاء از فاصله 300 متری را ارائه می دهند.

  "ما بسیاری از رقبا را مشاهده می کنیم که برای پنهان کردن این مجموعه حسگر به عقب خم شده اند. ایگنمما به TechCrunch گفت که آن را در این بدنه های پلاستیکی بزرگ پنهان کنید. "و واقعیت این است که شما نمی توانید سنسورها را پنهان کنید. آنها باید در جایی باشند که باید باشند و بخش مهمی از خودرو و بخش مهمی از فناوری هستند. بنابراین استراتژی ما این بود که از حسگرها تجلیل کنیم و زبان طراحی خودرو را تطبیق دهیم و آن را از طریق طراحی مجموعه حسگرهای یکپارچه انجام دهیم. ”

   https://techbord.com Motional نشان می دهد که robotaxi ساخته شده توسط Hyundai در سال 2023 به برنامه Lyft می آید

  این خودرو قادر است در سطح 4 رانندگی خودکار کار کند. این به عنوان High Driving Automation طبقه بندی می شود ، بدین معنا که می تواند در حالت رانندگی خودکار بدون شخص پشت فرمان ، هر چند فقط در محدوده محدود عمل کند.

  هیوندای Ioniq 5 اولین دستگاهی است که از باتری اختصاصی خودروساز استفاده می کند. پلت فرم خودروهای برقی: پلت فرم مدولار جهانی الکتریکی (E-GMP). این خودرو از یک سیستم الکتریکی 800 ولت استفاده می کند که همان مقدار برق معمول 400 ولت را با جریان کمتر تامین می کند. همچنین از شارژ سریع DC با قدرت 350 کیلو وات پشتیبانی می کند و اجازه می دهد باتری در حدود 18 دقیقه از 10 تا 80 درصد شارژ شود. هیوندای می افزاید که Ioniq 5 می تواند مسافت 300 مایل را با یک بار شارژ مدیریت کند.

  https://techbord. com Motional نشان می دهد که روباتکسی ساخته شده توسط هیوندای در برنامه Lyft در سال 2023

  Motional می گوید که E-GMP به مسافران یک مکان راحت و راحت برای کار ، استراحت یا معاشرت در طول سفر خود می دهد. سواری بدون راننده " نمایشگرهای داخلی وجود دارد که به مسافران اجازه می دهد با خودرو تعامل داشته باشند. یک مثال ذکر شده اضافه کردن توقف های اضافی به یک سفر است. اما کاری که مسافران اجازه انجام آن را ندارند متأسفانه در صندلی خالی راننده می نشینند.

خبرهای دیگر از خودرو