techbord.com Hummer EV GMC اولین وسیله نقلیه ای خواهد بود که از سیستم سرگرمی و سرگرمی مبتنی بر موتور Unreal استفاده می کند

رو به جلو: سیستم های سرگرمی و سرگرمی وسایل نقلیه در سال های اخیر مسیری طولانی را طی کرده اند اما هنوز هم چیزی نیست که بتوان در مورد آنها نوشت. مانند هر رابط کاربری جدید یا فاکتور شکل ، زمان می برد تا دریابیم چگونه بهترین استفاده را می کنیم. سیستم های سرگرمی و سرگرمی داخل خودرو تفاوتی ندارند و با خوش شانسی ، Epic به خودروسازان کمک می کند تا زودتر به آنجا برسند.

Epic Games روز چهارشنبه از ابتکار جدیدی برای رابط انسان و ماشین (HMI) خبر داد که این شرکت شاهد استفاده Unreal Engine به عنوان پایه و اساس سیستم های سرگرمی و سرگرمی داخل خودرو و سایر "تجارب کابین خلبان دیجیتال" است.

اولین وسیله نقلیه ای که از موتور غیرواقعی Epic استفاده می کند ، چیزی غیر از Hummer تمام برقی GMC نخواهد بود.

در یک فیلم کوتاه همراه با اعلامیه ، Epic نشان داد که هنگام طراحی سیستم سرگرمی و سرگرمی با استفاده از موتور Unreal امکان پذیر است . ما همچنین یاد گرفتیم که Epic در تلاش است تا Unreal Engine را به سیستم عامل بلادرنگ QNX Neutrino BlackBerry (RTOS) بیاورد.

این مطمئناً امیدوار کننده است و همانطور که فرانسوا آنتوان ، مدیر HMI و سیستم های تعبیه شده در یادداشت های Epic ، می تواند سطح کاملاً جدیدی از تعامل ، انعطاف پذیری و وفاداری بصری را به سیستم های آینده اضافه کنید.

GMC در ماه ژانویه Hummer EV کاملاً جدید خود را اذیت کرد ، وعده یک کامیون با 1000 اسب بخار قدرت ، یک مقدار دیوانه کننده گشتاور و 0 را می دهد. -60 مایل در ساعت حدود سه ثانیه. انتظار می رفت جزئیات کامل در ماه مه برگزار شود اما به دلیل Covid-19 جلسه توجیهی به تعویق افتاد. اکنون "supertruck" این خودروساز قرار است در 20 اکتبر پوشش خود را شکست.

Hummer EV GMC اولین وسیله نقلیه ای خواهد بود که از سیستم سرگرمی و سرگرمی مبتنی بر موتور Unreal استفاده می کند
car-tech/hummer-ev-gmc-اولین-وسیله-نقلیه-ای-خواهد-بود-که-از-سیستم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
techbord.com انویدیا کارت جدید مبتنی بر پاسکال ، GT 1010 را راه اندازی می کند
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.