خبر

 • تک بورد - FedEx همکاری چند ساله با Nuro را برای آزمایش وسایل نقلیه تحویل رانندگی خودکار امضا کرده است

  FedEx همکاری چند ساله با Nuro را برای آزمایش وسایل نقلیه تحویل رانندگی خودکار امضا کرده است
  19 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ FedEx یک توافق نامه چند ساله و چند فاز با سازنده رباتیک Nuro برای آزمایش خودرو تحویل مستقل شرکت امضا کرده است. این دو نفر در آغاز سال جاری و با اجرای یک برنامه آزمایشی در منطقه هوستون با هم کار کردند.

  FedEx گفت رشد نمایی تجارت الکترونیکی تقاضا برای راه حل های مستقل و قابل اعتماد را در تمام مراحل زنجیره تأمین تسریع كرده است. با ادامه نوآوری و خودکارسازی ، فدرال اکسپرس معتقد است که می تواند ضمن افزایش ایمنی برای بیش از 57000 عضو تیم خود ، کارایی و بهره وری را افزایش دهد.

  این آزمون اولین توسعه Nuro را در زمینه تجارت لجستیک بسته ها نشان داد ، اما این نه اولین تجربه FedEx با ربات های تحویل مستقل. در سال 2019 ، شرکت تدارکات اعلام کرد که در حال آزمایش یک ربات تحویل مستقل به نام SameDay Bot در مقر خود در ممفیس ، TN است.

  Nuro نیز بسیار شلوغ بوده است.

  https://techbord.com فدرال اکسپرس همکاری چند ساله با Nuro را برای آزمایش وسایل نقلیه تحویل خودران امضا می کند

  در در اواسط سال 2018 ، این شرکت با کروگر برای خلبانی یک سرویس تحویل مواد غذایی خودران در آریزونا همکاری کرد. با پرداخت هزینه ثابت 5.95 دلار ، کاربران می توانند سفارش خرید مواد غذایی خود را در همان روز یا روز بعد تحویل دهند. یک سال بعد ، Nuro با Domino's ارتباط برقرار کرد تا یک وسیله نقلیه تحویل پیتزا که خود رانندگی می کند ایجاد کند و در سال 2020 با CVS برای آزمایش تحویل نسخه های مستقل همکاری کرد.

  آیا تجربه شخصی با یک وسیله حمل و نقل مستقل Nuro دارید؟ ؟ اگر چنین است ، چگونه پیش رفت؟ آیا واقعاً مفید بود یا بیشتر شبیه یک حیله بود؟

خبرهای دیگر از خودرو