خبر

 • تک بورد - DeLorean می تواند به عنوان یک ماشین الکتریکی برگردد

  DeLorean می تواند به عنوان یک ماشین الکتریکی برگردد
  21 روز و 14 ساعت قبل

  یکی از موارد مورد علاقه خاص ، پیشرانه است. موتوری که DMC در ابتدا قصد استفاده از آن را داشت تا سال 2022 سازگار بود اما در این مرحله کار با چیزی که بسیار نزدیک به رسیدن به وضعیت پایان عمر است منطقی نیست. پس یک پیشرانه الکتریکی چطور؟

  نزدیک به پنج سال است که من در مورد برنامه شرکت DeLorean Motor (DMC) برای شروع ساخت نسخه های مشابه با نام DeLorean با استفاده از امکانات مدرن می نویسم.

  این برنامه ها ظاهراً به ایمنی ترافیک بزرگراه ملی بستگی داشت. دولت (NHTSA) قانونی را اجرا می کند که به سازندگان وسایل نقلیه کم حجم اجازه می دهد تا اتومبیل های ماکت که حداقل 25 سال سن دارند را بفروشند.

  آنچه برای هیچ کس تعجب آور نیست ، آژانس وقت شیرین خود را در دست زدن به زمان صرف کرد موضوع. با این حال ، اخیراً ، آیین نامه نهایی تکمیل شده است ، و راه را برای شرکتهایی مانند DMC هموار می کند تا با برنامه هایی که از چند سال گذشته گرد و غبار را در قفسه جمع آوری می کنند ، پیش روند.

   https://techbord.com DeLorean می تواند به عنوان یک ماشین الکتریکی بازگردد

  مشکل این است که بقیه جهان نقل مکان کرده اند بر. برخی از تأمین کنندگان که در محل کار خود بودند از آن زمان در طی همه گیری از فعالیت خارج شده اند و برخی دیگر دیگر علاقه ای به تولید قطعات کم حجم ندارند. بدتر از آن ، برخی از تماس های اصلی DMC با شرکت های دیگر بازنشسته شده یا مشاغل دیگری را به عهده گرفته اند.

  به طور خلاصه ، DMC کارهای زیادی را برای انجام انجام می دهد.

  DMC گفت این شرکت اکنون یک پیشرانه تمام الکتریکی را برای DeLorean جدید خود در نظر گرفته است. با رفتن به مسیر EV ، پیمایش در "پیچ و خم تولید گازهای گلخانه ای" آسان تر می شود و مطمئناً همسران با حال و هوای آینده که این ماشین از زمان آغاز به کار خود و ویژگی های بعدی آن در سری بازگشت به آینده داشته است.

  اعتبار Masthead : تیاگو ملو

خبرهای دیگر از خودرو