خبر

 • تک بورد - Consumer Reports یک تسلا را رانندگی می کند و هیچ کس در صندلی راننده نیست

  Consumer Reports یک تسلا را رانندگی می کند و هیچ کس در صندلی راننده نیست
  8 ساعت و 3 دقیقه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گزارش های مصرف کننده (CR) در پی تصادف مرگبار اخیر با یک تسلا مدل S گفت که آنها با موفقیت سهولت شکست محافظت های خودکار خلبان خودرو را نشان داده اند. این س begال را ایجاد می کند: آیا پادمان های بیشتری لازم است یا باید مسئولیت زیادی متوجه مصرف کننده شود؟

  مهندسان این سازمان تسلا مدل Y 2020 خود را در پیست آزمایشی نیم مایلی آزمایش کردند. یک مهندس در عقب نشسته و دیگری در صندلی راننده در بالای کمربند ایمنی کمانشده (در صورت حرکت کمربند ایمنی در حین حرکت وسیله نقلیه ، خلبان اتوماتیک از حالت جدا می شود).

  مسافر در صندلی جلو با خلبان خودکار درگیر شد ، سپس با استفاده از شماره گیری سریع روی فرمان سرعت را روی صفر تنظیم کرد و خودرو را متوقف کرد. در مرحله بعدی ، راننده قبل از حرکت به سمت صندلی سرنشین جلو ، زنجیره وزنه کوچکی روی فرمان قرار داد تا وزن دست راننده را شبیه سازی کند.

  با استفاده از شماره گیری سریع ، مهندسان CR توانستند وسیله نقلیه رانندگی در مسیر آزمون خود را بالا و پایین کنید ، "به طور مکرر ، هرگز توجه نکنید که کسی در صندلی راننده نبوده است ، هرگز توجه نکرده است که شخصی به فرمان دست می زند ، و هرگز توجه نمی کند که وزنی روی صندلی وجود دارد."

  < جیك فیشر ، مدیر ارشد آزمایش خودكار CR ، كه آزمایش را انجام داد ، گفت: "وقتی فهمیدیم كه ساده است كه می توان ضمانت های امنیتی را شکست ، كه به وضوح ناكافی بودیم ، كمی ترسناك بود." > سقوط مرگبار مورد بحث ، که پلیس محلی و آژانس های فدرال هنوز در حال بررسی آن هستند ، در 17 آوریل 2021 ، در اسپرینگ ، تگزاس رخ داد و یک تسلا مدل S. 2019 را شامل شد. طبق گزارش های اولیه ، یک نفر در عقب پیدا شد صندلی مسافر و دیگری در صندلی سرنشین جلو. پلیس در آن زمان گفت که هنگام وقوع تصادف اعتقاد ندارند کسی پشت فرمان است.

  تحقیقات شما به عنوان یک فرد خصوصی بهتر از افراد حرفه ای @ WSJ است! گزارش های اطلاعاتی بازیابی شده تاکنون نشان می دهد خلبان اتوماتیک فعال نبوده و این ماشین FSD خریداری نکرده است. علاوه بر این ، خلبان اتوماتیک استاندارد برای روشن شدن به خطوطی نیاز دارد که این خیابان فاقد آن است.

  - الون ماسک (elonmusk) 19 آوریل 2021

  الون ماسک ، مدیر عامل تسلا در پیامی در توییتر در تاریخ 19 آوریل گفت: گزارش های مربوط به داده ها تا آن زمان بازیابی می شود که نشان می دهد خلبان اتوماتیک فعال نبوده و خودرو فاقد FSD یا خودرانگی کامل است ، ویژگی در نظر گرفته شده برای استفاده با یک راننده کاملاً توجه که دستان خود را روی چرخ دارد و آماده است هر لحظه زمام امور را در دست بگیریم. تسلا در وب سایت خود یادداشت کرده است که کمک رانندگی باعث استقلال اتومبیل نمی شود.

  اعتبار عکس Photosite

خبرهای دیگر از خودرو