خبر

 • تک بورد - Chevy فراخوان بولت را گسترش می دهد و به صاحبان دستور می دهد شبانه در خانه هزینه نکنند

  Chevy فراخوان بولت را گسترش می دهد و به صاحبان دستور می دهد شبانه در خانه هزینه نکنند
  24 روز و 20 ساعت قبل

  شورولت فراخوان فعلی خودروهای برقی بولت (EV) و وسایل نقلیه برقی (EUV) را گسترش داده و شامل بقیه خطوط بولت 2019 و تمام مدلهای 2020 تا 2022 می شود. یک نقص تولیدی که در سلول های باتری خاص کشف شد ، باعث فراخوانی شد ، که از آن زمان به بعد علت آتش سوزی های ناشی از شارژ مشخص شد.

  با فراخوان مداوم جنرال موتورز به مالکان Chevy Bolt از سال 2017 تا به امروز دستور داده شده است تا چندین مرحله را برای اطمینان از حداقل خطر آتش سوزی ناشی از شارژ انجام دهند. به گفته دفتر بررسی نقص ها (ODI) اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) ، فراخوان فعلی بر 77842 وسیله نقلیه Bolt تأثیر می گذارد.

  GM در حال جایگزینی باتری های لیتیوم یون معیوب بالقوه است. مدلها را بدون هزینه برای صاحبان خودرو فراخواند. شورولت همچنین توصیه می کند که صاحبان بولت های آسیب دیده مراحل زیر را انجام دهند تا بتوان هرگونه جابجایی را انجام داد:

  با استفاده از حالت Hilltop Reserve (برای مدل های 2017-2018) یا سطح شارژ هدف ، وسیله نقلیه خود را در حالت 90 درصد محدودیت شارژ قرار دهید. (برای مدل سال 2019-2022) حالت. اگر نمی توانید این تغییرات را با موفقیت انجام دهید یا از ایجاد این تغییرات احساس راحتی نمی کنید ، GM از شما می خواهد که برای تکمیل این تنظیمات به نمایندگی خود مراجعه کنید. وسیله نقلیه خود را بیشتر شارژ کنید و در صورت امکان از شارژ باتری خود در کمتر از 70 مایل (113 کیلومتر) محدوده باقی مانده خودداری کنید. بلافاصله پس از شارژ خودرو را در بیرون پارک کنید و اجازه ندهید خودروی شما در طول شب در داخل خانه شارژ شود.

  https://techbord.com Chevy فراخوان بولت را گسترش می دهد ، به صاحبان دستور می دهد شبانه در داخل خانه شارژ نکنند

  خودروهای برقی Chevy Bolt و EUV ها به جای تأمین موتورهای احتراق داخلی سنتی ، از قدرت تأمین شده توسط باتری های لیتیوم-یونی استفاده می کنند. این باتری ها ، که با باتری های سنتی سرب اسید متفاوت هستند ، از فناوری مشابهی استفاده می کنند که توسط سایر تولیدکنندگان EV از جمله تویوتا و تسلا استفاده می شود. و مطبوعات بد در سال 2018 ، تویوتا بیش از یک میلیون خودروی برقی را به دلیل خطرات آتش سوزی مربوط به مهار سیم کشی و واحد کنترل قدرت در برخی از مدلهای Prius فراخواند. ماه گذشته ، تسلا Model S Plaid سه روزه هنگام رانندگی مالک خود به خود آتش گرفت. علت آتش سوزی ناشناخته است یا در حال حاضر فاش نشده است.

  هر صاحب بولت که به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشد ، تشویق می شود با تیم پشتیبانی مشتری شورلت یا نمایندگی محلی شورلت EV خود تماس بگیرد. ویدئویی که دستورالعمل تنظیم میزان شارژ بولت را ارائه می دهد نیز می توانید در صفحه فراخوان بولت شورلت پیدا کنید.

خبرهای دیگر از خودرو