خبر

 • تک بورد - BMW به دلیل کمبود تراشه، عملکرد صفحه نمایش لمسی را از برخی خودروهای جدید حذف می کند

  BMW به دلیل کمبود تراشه، عملکرد صفحه نمایش لمسی را از برخی خودروهای جدید حذف می کند
  3 روز و 2 ساعت قبل

  ب ام و به دلیل کمبود تراشه مداوم، عملکرد صفحه نمایش لمسی را از سیستم های اطلاعات سرگرمی برخی از خودروهای خود حذف می کند. مدل‌های آسیب‌دیده همچنان دارای سیستم اطلاعات سرگرمی خواهند بود، اما باید با استفاده از کنترلر iDrive که در کنسول مرکزی قرار دارد، هدایت شوند.

  اخبار تغییر اولین بار در انجمن علاقه مندان BMW Bimmerfest منتشر شد. طبق پوستر اصلی، مدل‌های زیر تحت تأثیر قرار خواهند گرفت:

  G20 3 Series G22 / G23 4 Series Coupe and Convertibles G26 4 Series Gran Coupe (به استثنای i4) G29 Z4 G05 / G06 / G07 (همه انواع)

  پوستر می گوید مدل های آسیب دیده دارای کد گزینه 6UY "حذف صفحه لمسی" هستند و خریداران باید فرمی را امضا کنند که ویژگی از دست رفته را تأیید کند. اعتبار 500 دلاری نیز برای تمام خودروهایی که فاقد عملکرد صفحه لمسی هستند اعمال می شود.

  https://techbord.com BMW در حال حذف عملکرد صفحه نمایش لمسی از برخی خودروهای جدید به دلیل کمبود تراشه است

  BMW این خبر را به ادموندز تأیید کرد و همچنین به نشریه گفت که این اقدام نتیجه مشکلات زنجیره تامین در سراسر صنعت است. خودروسازان در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد و محدودیت هایی را در دسترسی به برخی از ویژگی ها یا گزینه ها ایجاد می کند.

  آیا این برای شما یک شکست خواهد بود؟ من شخصاً از صفحه نمایش های لمسی خوشم نمی آید زیرا از اثر انگشت و لک بیزارم و از کنترل کردن چیزها با استفاده از دکمه ها یا شماره گیری ها کاملاً راضی هستم. باز هم، صرف پول جدی روی یک BMW کاملاً جدید فقط برای اینکه آنطور که طراحی شده است کار نکند، دردناک خواهد بود، و فکر نمی‌کنم اعتبار ۵۰۰ دلاری به من کمک کند شب‌ها بهتر بخوابم.

خبرهای دیگر از خودرو