خبر

 • تک بورد - AutoX اولین شرکتی است که وسایل نقلیه کاملاً بدون راننده را در خیابان های چین مستقر می کند

  AutoX اولین شرکتی است که وسایل نقلیه کاملاً بدون راننده را در خیابان های چین مستقر می کند
  9 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شنژن شهر چین قصد دارد خود را به عنوان شهر آینده معرفی کند. در سال 2017 ، این شهر کل ناوگان اتوبوسرانی عمومی خود را به برق تبدیل کرد و اکنون با AutoX معامله ای را امضا کرده است که به این شرکت اجازه می دهد ناوگان خودران RoboTaxis را به خیابانهای شنژن باز کند.

  این یک نقطه عطف بزرگ هم برای AutoX و هم برای چین است. شرکت های دیگر در حال آزمایش فناوری اتومبیل بدون راننده در کشور هستند ، اما آنها همیشه دارای رانندگان ایمنی بوده اند. این اولین باری است که یک شرکت رهبران چین را متقاعد می کند اجازه دهند عنصر انسانی را ترکیب کنند و کاملاً به بینایی ماشین و هوش مصنوعی اعتماد کنند.

  شما می توانید فناوری خودروی خودران AutoX را در اینجا تماشا کنید اقدام از طریق فیلم زیر. این یک فیلم مونتاژی است که قصد دارد فناوری AutoX را در بهترین حالت ممکن به نمایش بگذارد. این ماشین را نشان می دهد که یک بسته (و حتی یک سگ) را تحویل می دهد ، مسافران وحشت زده را جابجا می کند و موقعیت های مشکل را اداره می کند - مانند عابران پیاده که به طور ناگهانی از خیابان مقابل آن عبور می کنند - با سهولت.

  ما AutoX را در گذشته تحت پوشش قرار داده و حتی درباره این برنامه های دقیق نیز بحث کرده است. در حالی که این شرکت مهلت اولیه Q3 را که برای قرار دادن اتومبیل های بدون راننده خود در خیابان های چین تعیین کرده بود ، از دست داد ، اما آن را خیلی از دست نداد. با توجه به این که AutoX بدون شک برای تحقق این امر باید از طریق موانع مربوط به Covid-19 عبور کند ، این بسیار چشمگیر است. در حال حاضر ، RoboTaxis های آن از نوع Closed Beta هستند - فقط مسافران انتخابی می توانند با یک اتومبیل سوار شوند. با این حال ، سرانجام ،

خبرهای دیگر از خودرو