خبر

 • تک بورد - 680000 دلار اضافی دارید؟ می توانید این هاوربایک کار را بخرید

  680000 دلار اضافی دارید؟ می توانید این هاوربایک کار را بخرید
  11 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ماشین های پرنده؟ اخبار دیروز چیزی که ما می خواهیم هاوربایک است. اگر 680000 دلار اضافی دارید، می‌توانید همین الان از یک استارت‌آپ سازنده هواپیماهای بدون سرنشین ژاپنی که توسط یکی از ستاره‌های فوتبال این کشور حمایت می‌شود، یکی بخرید.

  XTurismo Limited Edition از A.L.I Technologies مستقر در توکیو می آید و از تجربه فراوان خود در ساخت هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کند. بدنه به سبک دوچرخه/جت اسکی در بالای یک سری ملخ قرار می گیرد، با یک جفت لغزش در قسمت زیرین برای زمانی که روی زمین است. ما قبلاً طرح‌های مشابهی را از شرکت‌های وسایل نقلیه پرنده دیده‌ایم، از جمله پهپاد مسافربری به سبک کوادکوپتر NEC.

   https://techbord.com 680000 دلار اضافی دارید؟ می توانید این هاوربایک کارآمد را بخرید

  موتور معمولی و چهار موتور با باتری به XTurismo اجازه می دهد با سرعت 100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت) پرواز کند. می تواند حدود 40 دقیقه در هوا بماند، 300 کیلوگرم (661 پوند) وزن دارد و می تواند 100 کیلوگرم (220 پوند) حمل کند.

  خریداران باید 77.7 میلیون ین (680000 دلار) را تحویل دهند و منتظر بمانند تا نیمه اول سال آینده برای تحویل.

  "تاکنون انتخاب حرکت بر روی زمین یا در مقیاس در آسمان بوده است. ما امیدواریم که روش جدیدی برای حرکت ارائه دهیم"، مدیر اجرایی دایسوکه کاتانو به رویترز گفت.

  هوربایک "XTurismo Limited Edition" توسط استارتاپ پهپاد مستقر در توکیو ALI رونمایی شد. Technologies مجهز به یک موتور معمولی، چهار موتور با باتری است و قول می دهد به مدت 40 دقیقه با سرعت 62 مایل در ساعت پرواز کند https://t.co/PzYSbmnkN7 pic.twitter.com/c8SQbC9szG

  — رویترز (@Reuters) ) 26 اکتبر 2021

  جدیدترین ویدیو دوچرخه را نشان می دهد که چند فوت از زمین در یک مسیر مسابقه نزدیک کوه فوجی معلق است. متأسفانه برای کسانی که تصور می‌کنند در XTurismo با توقف ترافیک در بالای شهرها بالا می‌روند، استفاده از آن فقط در چنین سایت‌هایی مجاز خواهد بود، حداقل در کوتاه‌مدت - تغییرات مقررات آتی می‌تواند به هاوربایک در جاده‌ها اجازه دهد. کاتانو همچنین پیش بینی می کند که توسط تیم های نجات برای رسیدن به مناطق غیرقابل دسترس برای وسایل نقلیه زمینی استفاده شود.

  علاوه بر بازیکن فوتبال کیسوکه هوندا، ALI Technologies توسط نام های صنعتی بزرگ از جمله میتسوبیشی الکتریک و کیوسرا حمایت می شود.

  p>

  جدیدترین تاکسی پرنده ای که دیدیم، آخرین نسل ایرباس CityAirbus بود، یکی از بسیاری از هواپیماهای eVTOL (برخاست و فرود عمودی الکتریکی) که برای کارگرانی طراحی شده است که می خواهند در زمان کمتری نسبت به گزینه های حمل و نقل سنتی از شهرها عبور کنند. می تواند ارائه دهد.

خبرهای دیگر از خودرو