خبر

 • تک بورد - 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  2021 Ford Mustang Mach-E Review
  18 روز و -1 ساعت قبل

  امروزه بسیاری از خودروها فقط ابزارهای غول پیکر و گران قیمت هستند. بنابراین کاملاً منطقی است که تعدادی از جدیدترین و پیشرفته ترین خودروها را آزمایش کرده و از جدیدترین فناوری خودرو گزارش دهید. اولین موضوع ما فورد موستانگ ماخ-ای است ، و پسر در اینجا حرفهای زیادی برای گفتگو دارد.

  فورد موستانگ ماخ-ای یک خودرو تمام برقی است و برد زیادی را ارائه می دهد. با یک بار شارژ می تواند مسافتی بین 211 تا 305 مایل یا 340 تا 490 کیلومتر را طی کند. می تواند به راحتی چهار نفر را در خود جای دهد. به نظر می رسد ترکیبی از یک سدان ، هاچ بک و کراس اوور است. شاید ، بالابر چهار درب آن را به اندازه کافی خوب توصیف کند. از نظر اندازه و قیمت ، می توانید تسلا مدل 3 ، تسلا مدل Y ، فولکس واگن ID.4 و شاید حتی Polestar 2 را رقیبی برای این فورد بنامید.

  در سال 2019 ، هنگامی که فورد اعلام کرد خودروی الکتریکی جدید و کاربردی آن موستانگ نامیده می شود ، بسیاری از کاربران از این نام به صورت آنلاین ناراحت شده اند. دو سال بعد که Mach-E بیشتر و بیشتر در معرض فروش قرار می گیرد ، غرغر کمی خاموش می شود ، زیرا Mach-E بسیار سریع و لذت بخش است ، بدون اینکه به طور نسبی قابل دستیابی باشد.

  موستانگ واقعی است؟ آیا اهمیتی دارد؟ مردم از سال 1600 از "در نام چیست؟ " می پرسند ، بنابراین بعید است به این زودی تغییر کند. خواه این جوامع را دوست داشته باشند یا نه ، قیمت اولیه آن 42،895 دلار در ایالات متحده و قیمت کامل آن زیر 70،000 دلار است. برای مقایسه ، تسلا مدل Y مشابه در ایالات متحده در حدود 46،990 دلار شروع می شود ، در حالی که VW ID.4 از 41،190 دلار شروع می شود.

  مشخصات و مدلها: چه باید بدانم؟ < /h3>

  طیف گسترده ای از قیمت ها ناشی از همه تنظیمات مختلف Mustang Mach-E است. خریداران می توانند از دو اندازه باتری یکی را انتخاب کنند: 66 کیلووات ساعت استاندارد و مدل وسیع برد با 88 کیلووات ساعت.

  خریداران همچنین دارای چرخ محرک و قدرت خروجی هستند. مدل های دیفرانسیل عقب با باتری استاندارد دارای 266 اسب بخار قدرت و 317 پوند فوت گشتاور هستند ، در حالی که مدل های RWD با باتری افزایش یافته دارای 290 اسب بخار قدرت و 317 پوند فوت گشتاور هستند.

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  می خواهید در هوای نامناسب کنترل یا اطمینان بیشتری داشته باشید؟ سپس می توانید یک مدل تمام چرخ محرک تهیه کنید. این واحدها با باتری استاندارد 266 اسب بخار قدرت و 428 پوند فوت گشتاور تولید می کنند ، در حالی که مدل های AWD با باتری افزایش یافته دارای 346 اسب بخار قدرت و 428 پوند فوت گشتاور هستند. ؟ سپس مدل GT با کارایی بالا را بررسی کنید ، که شامل باتری وسیع و چهارچرخ محرک است ، اما قدرت و گشتاور بیشتری را به قدرت 480 اسب بخار و گشتاور 600 پوند فوت ارائه می دهد ، در حالی که نسخه های پرفورمنس 34 اضافی دریافت می کنند. lb-ft گشتاور.

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  مدلی که در دست داشتیم درست در وسط همه این تنظیمات قرار داشت: دارای چهارچرخ محرک و باتری وسیع برد است. این تنظیمات توسط EPA درجه بندی شده است که 270 مایل یا حدود 435 کیلومتر را با یک بار شارژ باز می گرداند. با این حال ، خارج از آزمایشگاه های EPA ، محدوده می تواند بسیار نوسان داشته باشد. لحظاتی پیش آمد که محدوده تخمینی یک باتری کامل ده درصد بیشتر یا کمتر از ارقام EPA بود.

  رانندگی چگونه است؟

  دراز کشیدن به گاز کمک نمی کند که باتری برای مدت طولانی پر بماند ، اما فوق العاده رضایت بخش است.

  در حالی که این روزها 346 اسب بخار قدرت و 428 پوند فوت گشتاور در این مدل میان رده عابر پیاده به نظر می رسد ، خودرو فوراً بدون تأخیر یا تردید شتاب می گیرد. سرعت دویدن از 0 تا 60 مگاپیکسل تنها 4.8 ثانیه طول می کشد ، تقریباً مشابه موستانگ GT مجهز به V8 است.

  این دو سرعت خاموش یک صدای بلند است و خنده و لبخند را از شما و مسافران شما بیرون می آورد.

  دوی سرعت بی صدا یک حقه است و باعث خنده و لبخند شما و مسافران شما می شود. اگر فورد قصد دارد با این نوع شتاب پیشرفت کند ، ممکن است فورد بخواهد پادری بیشتری به پشتی ها اضافه کند.

  https:/ /techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  با باتری بزرگ خود ، جای تعجب نیست که Mach-E سنگین است. بسته به پیکربندی ، وزن آن می تواند بین 3994 تا 4890 پوند باشد. این وزن زیاد می تواند روی چابکی و جابجایی تأثیر بگذارد.

  برای مسافران معمولی ، احتمالاً خوب خواهد بود و مزاحمتی نخواهد بود. با این حال ، علاقه مندان که خودرو را در مسیرهای مورد علاقه خود با شتاب به حرکت در می آورند ، متوجه احساس شاسی بلندهای ماخ-ای در هنگام ترمز شدن می شوند. همچنین یک حالت رانندگی با یک پدال وجود دارد که کمی عادت می کند.

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  بسته باتری در کف بین محورهای جلو و عقب قرار دارد و مرکز ثقل پایینی را ایجاد می کند و تاثیر وزن اضافی را محدود می کند. لاستیک های چسبناک نیز به شما کمک می کند ، اما بر برد نیز تأثیر می گذارد. علاقه مندان متوجه عدم بازخورد و مشارکت فرمان می شوند. حالت های مختلف رانندگی می توانند فرمان را بیشتر کرده و هندلینگ را بیشتر درگیر کنند.

  هنگام رانندگی با موستانگ Mach-E در ترافیک ، خودرو با سهولت حرکت می کند ، می تواند به سرعت فاصله ها را پر کرده و بدون تردید زیاد برخلاف خودروهای برقی اولیه ، هیچ وقت اینطور به نظر نمی رسد که عقب افتاده یا خودروهای دیگر را نگه داشته است.

  شارژ مجدد چطور؟

  در نهایت ، خودرو نیاز به شارژ مجدد دارد این را می توان با یک پریز خانگی 120 ولت ، با سرعت 3 مایل در ساعت ، بسیار آهسته انجام داد. این کار تقریباً 90 ساعت طول می کشد تا یک شارژ کامل انجام شود. این کار را انجام ندهید مگر اینکه شرایط اضطراری باشد و هیچ گزینه دیگری وجود نداشته باشد.

  اکثر خریداران EV در خانه شارژر سطح 2 دریافت می کنند یا در هنگام حرکت به دنبال شارژر می گردند. استفاده از یکی از این موارد سرعت کار را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. انتظار می رود این روش در 14 ساعت به طور کامل باتری را شارژ کند ، اگرچه فورد یک ایستگاه شارژ متصل 48 آمپر را نیز می فروشد که این میزان را تا 10 ساعت کاهش می دهد. این سرعت حدود 30 مایل در ساعت است.

  https://techbord.com 2021 فورد موستانگ ماخ-ای مرور

  افراد بی حوصله ای که می خواهند سریعتر شارژ شوند نیز گزینه ای دارند.

  Mach-E از شارژ سریع DC پشتیبانی می کند و نرخ های شارژ را تا 150 کیلو وات می پذیرد. بسته به شرایط ، می توانید انتظار داشته باشید که ماشین در مدت 45 دقیقه از 10 تا 80 درصد شارژ شود.

  این چیزی است که من با استفاده از ایستگاه 150 کیلووات الکتریکی کانادا دیدم ، و همچنین از 50 کیلووات FLO استفاده کردم. شارژرها در زمان من با Mach-E ، که کمی کندتر بودند.

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  کسانی که به واقعیت های شارژ EV عادت دارند می دانند که شارژ سریع یک EV ارزان نیست. هزینه شارژرهای FLO در نزدیکی من حدود 20 دلار در ساعت بود و من به مدت 37 دقیقه از آن استفاده کردم و بیش از 30 درصد از برد خودرو را با قیمت 12.55 دلار شارژ کردم. ایستگاه های Electrify Canada کمی سریعتر و گرانتر هستند. با استفاده از دوشاخه های 150 کیلوواتی در دقیقه 0.57 دلار هزینه می شود و برای 54 درصد از باتری من 22 دلار فاکتور می گیرد که حدود 30 دقیقه طول کشید. باتری به 80 درصد می رسد به احتمال زیاد برای حفظ طول عمر باتری ، میزان شارژ پس از علامت 80 درصد کاهش می یابد. Mach-E در همان جلسه شروع به شارژ با 12 کیلووات به جای نرخ 150 و 50 کیلووات کرد. برای برنامه ریزی ، اگر قصد سفر طولانی با خودروی برقی را دارید ، برد خودرو را در علامت 80 درصد حفظ کنید (در ماخ-ای حدود 220 مایل).

  چقدر در داخل و خارج فناوری پیشرفته است؟

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  فورد روند سایر خودروسازان را دنبال می کند و صفحه های بزرگ بزرگی را در وسط داشبورد پرتاب می کند. در حالی که یک خط مینیمالیستی با چند کنترل فیزیکی ارائه می دهد ، عملکرد این صفحه در حین حرکت یک امر ناامید کننده است.

  ضربه زدن روی صفحه برای تغییر مواردی مانند تنظیمات آب و هوا نیاز دارد که چشم خود را از جاده بردارید ، به نظر می رسد انیمیشن ها و تنظیمات برای احساس امنیت بسیار طولانی است. مانند تلفن هوشمند ، رابط کاربری صفحه لمسی دارای سایه های اعلان و منوهای کشویی است که هنگام حرکت می تواند حواس شما را پرت کند. شاید سیستم عامل آینده اندروید Automotive OS بهتر باشد ، اما ممکن است کسانی را که گوگل را در زندگی خود می خواهند بیگانه کند.

  برای آشنایی بیشتر ، این خودرو از Android Auto و Apple CarPlay پشتیبانی می کند ، که هر دو می توانند به صورت بی سیم راه اندازی می شود ، اگرچه مواردی وجود داشت که سیستم به طور خودکار برنامه های همراه را شروع نمی کرد. این خودرو همچنین دارای یک شارژر تلفن بی سیم و چند پورت USB (USB-C و USB-A) برای اتصال و شارژ است.

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  در حالی که کابین دارای ترکیبی از مواد است ، فقط یک منطقه اجاره کم به نظر می رسد: خوشه اندازه گیری. این صفحه دیگری است که از خط تیره خارج شده است. این نسبتاً کوچک است ، قابل تنظیم نیست و فقط کار را به اتمام می رساند ، چیزی که با دیدن صفحه نمایش در آن مکان انتظار ندارید. معمولا ، آنها سرشار از سرگرم کننده و هوس انگیز هستند ، قابل تنظیم هستند و اطلاعات مفید زیادی را در یک مکان قرار می دهند. من در فولکس واگن گلف و هیوندای النترا نمایشگرهای بهتری دیده ام. یک دوربین 360 درجه مفید وجود دارد ، (همچنین دارای یک ماشین لباسشویی است که لکه ها را از لنز خارج می کند) و کمک پارک فعال ، که به پارک ماشین برای شما کمک می کند. یک دکمه را فشار دهید و به جایی که می خواهید پارک کنید بروید ، و آن را از آنجا می برد.

  مارک های زیادی برای این ویژگی های ایمنی وجود دارد ، بنابراین Ford Co-Pilot360 2.0 به این معنی است که وسیله نقلیه دارای ترمز اضطراری خودکار برای جلو و عقب ، سنسورهای پارک عقب ، ترمزهای پس از تصادف ، نظارت بر نقطه کور ، کمک به حفظ خط ، و چراغهای جلو اتوماتیک.

   https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  همچنین Ford Co-Pilot360 Assist 2.0 وجود دارد که شامل کروز تطبیقی ​​است کنترل با عملکرد توقف و حرکت ، به این معنی که در برابر ترافیک واکنش نشان می دهد و می تواند خودرو را متوقف کرده و هنگامی که خودروی جلو حرکت می کند ، متوقف شود ، در خط مرکزی ، کمک تقاطع (در صورت وجود خودرویی که نمی توانید آن را مشاهده کنید) ، سرعت تشخیص علامت (همیشه مفید است وقتی می توانید محدودیت سرعت را با یک انگشت بزرگ پا بکشید) ، و ناوبری با صدا فعال می شود ، که از قبل در Android Auto و CarPlay در دسترس است.

  سرانجام ، همه این ویژگیها در چیزی که فورد BlueCruise می نامد جمع می شوند ، یک حالت رانندگی بدون دست که علاوه بر تمام سنسورهای داخلی از نقشه های بسیار دقیق استفاده می کند تا حرکت هرچه راحتتر انجام شود. این ویژگی به صورت مستقیم اضافه می شود و 600 دلار هزینه دارد.

  کروز کنترل تطبیقی ​​من را در ترافیک متراکم کمی نگران کرد. ترمز همیشه کمی دیر احساس می شد و من را ناراحت می کرد ، و لحظه ای به نظر می رسید که موستانگ نمی تواند قفسه دوچرخه سوار بر درب عقب را در وسیله نقلیه جلو تشخیص دهد.

  و بله ، شما خوانده اید درست است-به روزرسانی هایی برای این خودرو از طریق هوا ارائه می شود. در حال حاضر ، به روز رسانی ها به طور مبهم به عنوان رفع اشکال توصیف می شوند ، اما تغییرات کوچکی در رابط اطلاعات سرگرمی ایجاد شده است ، مانند بهبود دکمه های روی صفحه برای دسترسی به صندوق عقب و frunk. این خودرو همچنین از طریق به روزرسانی OTA پشتیبانی آمازون الکسا را ​​دریافت کرده است. و فاقد خطوط محرک ، می توانند فضای بیشتری را برای مسافران و محموله فراهم کنند. صندوق عقب را بکشید و با 29.7 فوت مکعب یا 840 لیتر فضای ذخیره از شما استقبال می شود. صندلی های عقب را تا کنید و تا 59.7 فوت مکعب/1690 لیتر افزایش یابد.

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  همچنین یک صندوق عقب نسبتاً کوچک (قسمت جلویی) با 4.7 فوت مکعب فضای ذخیره سازی وجود دارد. به طور کلی ، فضای آن بسیار بیشتر از یک سدان معمولی خانوادگی است ، اما از اکثر کراس اوورهایی مانند Honda CR-V یا Toyota RAV4 کمتر است.

  The Last Word

  چیزهای زیادی در مورد چهار درب باتری بزرگ فورد وجود دارد. دارای محدوده قابل استفاده کافی ، جادار و سریع است. زمان شارژ بسیار خوب است ، اگرچه از برخی از خودروهای برقی آلمان که می توانند 350 کیلو وات شارژ کنند به جای حداکثر موستانگ 150 کیلو وات عقب هستند. در حالی که فناوری داخل کابین چشمگیر است ، اما آنطور که می تواند مفید نیست. و گاهی اوقات مجبور بودم از کروز کنترل تطبیقی ​​پرستاری کنم که این امر باعث ایجاد استرس در رفت و آمد نمی شد.

  https://techbord.com 2021 Ford Mustang Mach-E Review

  در مجموع به اندازه کافی خوب و لذت بخش است ، اما هنوز جایی برای پیشرفت دارد ، که از 2022 تا 2024 انتظار می رود ، همانطور که مهندسان قبلاً چنین کرده اند در مورد چگونگی افزایش برد و عملکرد خودرو-احتمالاً با کاهش وزن و بهبود کارایی ، بحث شد.

  خوشبختانه برای فورد ، رقبای Mach-E به همان اندازه ناقص هستند: تسلا مدل Y دارای قیمت شروع بالاتر است در محدوده 46،990 دلار و بیشتر ، اگرچه نگرانی های کیفی در مورد آن وجود دارد ، در حالی که VW ID.4 دارای قیمت شروع پایین تر از 41،190 دلار است ، اما با تنظیمات کمتر. رقابت بیشتری نیز در حال شکل گیری است ، زیرا هیوندای IONIQ 5 و کیا EV6 مطمئناً هنگام ورود بالاخره سر و صدا خواهند داشت. در حال حاضر ، Mustang Mach-E احساس می کند که متعلق به آن است.

خبرهای دیگر از خودرو