خبر

 • تک بورد - یوغ فرمان جدید تسلا آینده نگر به نظر می رسد اما کاربردی ندارد

  یوغ فرمان جدید تسلا آینده نگر به نظر می رسد اما کاربردی ندارد
  14 روز و 9 ساعت قبل

  مردم به طور کلی تغییر را دوست ندارند ، بنابراین وقتی می روید و با چیزی که برای نسل ها معمول بوده کار می کنید ، بدون شک برخی از پرها را خراب می کنید. به عنوان مثال ، فرمان را در نظر بگیرید. تا زمانی که وسایل نقلیه در جاده ها بوده اند ، گرد بوده اند. مطمئناً اندازه و مواد در طول سالها تغییر کرده است ، اما شکل کلی همیشه ثابت بوده است. با این حال ، جدیدترین خودروهای تسلا که از خط مونتاژ خارج می شوند ،

  من از یوغ فرمان جدید تسلا وحشت داشتم ، زیرا من آن را به یاد آوردم ، عمدتا به این دلیل که من را به یاد بازی مسابقه ای RoadBlasters انداخت که از یوغ بسیار مشابهی در دهه 80 استفاده می کرد. و البته ، KITT از Knight Rider.

  https://techbord.com یوغ فرمان جدید تسلا به نظر می رسد آینده نگرانه اما کاربردی ندارد

  با بازگشت به روزهای امروزی ، تعجب کردم که چگونه می تواند برای رانندگی واقعی کار کند. به نظر می رسد ، من تنها کسی نیستم که این س questionsالات را می پرسم.

  تسلا ادعا می کند که یوغ به رانندگان اجازه می دهد تا بر رانندگی تمرکز بیشتری داشته باشند ، بدون علامت پیچ و یا سوهان برف پاک کن که مانع شما می شود. بعلاوه ، شما می توانید نمای بهتری از صفحه ابزار بدون چرخ داشته باشید تا مانع دید شما شود.

  در حالی که گزارشات مصرف کننده (CR) پذیرفته است که یوغ یک نمای پانوراما از خوشه پهنای وسیع را ارائه می دهد ، مزایای آن بیشتر است یا کمتر به همین جا ختم می شود در آزمایش با مدل S مجهز به یوغ ، الکس کنیزک ، مهندس خودرو با CR ، گفت که دستانش چندین بار از یوغ خارج می شود در حالی که از مسیر خود خارج می شد ، "که شگفت انگیز بود."

  تکنیک های سنتی ، مانند چرخش دستی ، نیز با یوغ کم و بیش غیرممکن است ، زیرا اگر قصد دارید در حین انجام مانور قسمتی از یوغ یا هوای نازک را بگیرید.

  Knizek همچنین در سرعتهای بالاتر مشکلاتی داشت. وی افزود: "با چرخش با سرعت بیشتر ، هنگامی که چرخ مقاومت قابل توجهی را در دست شما ایجاد می کند ، اگر دست خود را از دست بدهید ، چیزی برای" گرفتن "وجود ندارد ، بنابراین می توانید در اواسط چرخش کنترل را لحظه ای از دست بدهید."

  یک زن آزمایش کننده گفت که دستهایش خیلی کوچک است و نمی تواند زیر یوغ را بگیرد ، در حالی که دیگری که ماشین را در سه ساعت در بزرگراه سوار شده بود ، بعد از آن درد دست را گزارش کرد.

  اجرای تسلا نیز ساقه چراغ راهنما را که معمولاً پشت فرمان می نشیند حذف می کند و سیگنال ها را به صورت دکمه های فشاری و حساس به لمس روی یوغ منتقل می کند. آزمایشگران متعدد می گویند بسیار دشوار است که بفهمیم کدام دکمه را بدون توقف برای نگاه کردن به زیر یوغ فشار دهیم. برخی حتی برای جلوگیری از برخورد با دکمه ها به طور کلی سیگنالینگ قبلی را پذیرفتند ، که در صورت چرخاندن یوغ در جهت مخالف قرار می گیرد.

  جیک فیشر ، مدیر ارشد مرکز تست خودکار گزارشات مصرف کننده ، گفت: عدم وجود ساقه راهنما او را بیشتر از چرخ آزار می داد. چگونه تسلا می تواند رکوردی را در پیست مسابقه با یوغ نیمه سبک ثبت کند؟ همانطور که CR به درستی نشان می دهد ، مسابقه در پیست نیاز به تعدیل سریع و سریع زیادی در مقابل مانورهای بزرگ و گسترده ای دارد که اغلب در رانندگی روزمره در خیابان های عمومی مورد نیاز است.

  فیشر اظهار نگرانی می کند که آیا می تواند برای کنترل کافی تسلا مجهز به یوغ در شرایط اضطراری. به این ترتیب ، Consumer Reports در حال بررسی آموزش های بیشتر برای رانندگان آزمایشی خود قبل از قرار دادن Model S در آزمایش اجتناب از موانع با سرعت بالا است. چرخ دایره ای سنتی با تمرین کافی ، من گمان می کنم برخی سرانجام به یوغ عادت خواهند کرد ، اما برخی دیگر احتمالاً با آن مبارزه خواهند کرد ، به خصوص اگر این مورد در راننده روزانه آنها نیست.

خبرهای دیگر از خودرو