خبر

 • تک بورد - گفتگوهای اپل اتومبیل با هیوندای

  گفتگوهای اپل اتومبیل با هیوندای "مکث " شده است
  9 روز و 14 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: گزارشات مربوط به یک وسیله نقلیه الکتریکی آینده که توسط اپل ساخته شده است در هفته های اخیر تب و تاب دارد ، با هیوندای به عنوان یک تولید کننده احتمالی برای شرکت کوپرتینو معرفی شده است که می تواند در کنار آن کار کند. با این حال ، به دنبال انبوه شایعات ، گزارش ها و اظهارنظرهای پس گرفته شده ، گفته می شود گفتگوهای اپل با هیوندای "مکث" شده است.

  هیوندای تأیید کرده بود که در حال مذاکره اولیه با اپل برای تولید یک ماشین الکتریکی است ، قبل از اینکه از اظهار نظرهای بعدی عقب نشینی کند ، در حالی که گزارش بعدی ادعا کرد که قرارداد می تواند در اوایل مارس 2021 منعقد شود.

  از در آنجا ، ما شنیدیم که مدیران هیوندای در مورد یک معامله احتمالی با اپل "اختلاف نظر" داشتند ، تا حدودی به دلیل نقش مهمی که اپل در زمینه توسعه ، بازاریابی و آزادسازی بازی می کند. "ما شرکتی نیستیم که برای دیگران خودرو تولید کنیم. به نظر نمی رسد که کار با اپل همیشه نتایج خوبی داشته باشد. "

  اکنون ، بلومبرگ گزارش داده است که به گفته افراد آشنا در این زمینه ، گفتگوهای اپل و هیوندای به طور موقت متوقف شده اند. این نه تنها نشان می دهد که معامله ماه مارس غیرواقعی است ، بلکه می تواند نشان دهد که هر معامله ای بین این دو شرکت خارج از میز است. گفته می شود که اپل از گزارش های اخیر که جزئیات مربوط به پروژه را به اشتراک می گذارد ناراضی است.

  اما این همه ماجرا نیست. بلومبرگ می نویسد ، "ضربات دیگری نیز وجود دارد. یکی از افراد آشنا به شرایط گفت: یکی از اختلافات گروه هیوندای بر سر این است که کدام یک از دو مارک آن ، هیوندای یا کیا ، می توانند برای اپل ماشین تولید کنند. اگر مذاکرات از سر گرفته شود ، کیا احتمال بیشتری دیده می شود و به دنبال ساخت یک ماشین اپل در کارخانه خود در جورجیا است. "

  در حال حاضر حداقل ، یک برق تولید شده توسط اپل ، به نظر می رسد ماشین مستقل در مرحله توسعه کاملاً پارک شده است. اپل می تواند با گروه هیوندای امضا کند ، یا ممکن است در نهایت ماشین اپل را به سمت دیگری ببرد.

خبرهای دیگر از خودرو