خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که تسلا تولید Cybertruck را به سال آینده به تعویق انداخته است

  گزارش شده است که تسلا تولید Cybertruck را به سال آینده به تعویق انداخته است


  9 روز و 13 ساعت قبل

  به نظر می رسد که طرفداران تسلا کمی بیشتر منتظر بمانند تا بتوانند یک Cybertruck بخرند. گزارش جدید حاکی از آن است که تولید اولیه این خودروی الکتریکی دیگر در سال 2022 آغاز نمی شود، زیرا به پایان سه ماهه اول 2023 به تعویق افتاده است.

  طبق گزارش رویترز، که به نقل از "فرد آشنا با موضوع"، این تاخیر به دلیل تغییر برخی ویژگی‌ها و عملکردهای Cybertruck توسط تسلا در پرتو افزایش رقابت در بازار پیکاپ‌های الکتریکی است.

  اعتبار وام دادن به گزارش صفحه سفارش Cybertruck تسلا است. گفته شده بود که "شما می توانید پیکربندی خود را با نزدیک شدن به تولید در سال 2022 تکمیل کنید." اکنون می‌خواند: «با نزدیک شدن به تولید، می‌توانید پیکربندی خود را تکمیل کنید». Verge اشاره می کند که ارجاعات به سال در پایان دسامبر 2021 حذف شد.

  هنگامی که تسلا در سال 2019 از Cybertruck رونمایی کرد، هیجان زیادی وجود داشت. مدیر عامل شرکت ایلان ماسک سال گذشته به سرمایه گذاران گفت که تسلا ممکن است بتواند برای تکمیل برخی از تحویل EV به مشتریان قبل از پایان سال 2021، اما هرگز این اتفاق نیفتاد. در عوض، در ماه سپتامبر شنیدیم که این کامیون تا اواخر سال 2022 به تولید نخواهد رسید. اکنون، این تاریخ به سال آینده تغییر کرده است.

  در حالی که منبع رویترز می گوید تاخیر به دلیل تغییرات طراحی است، اما تصور اینکه کمبود تراشه جهانی به نحوی بر این تصمیم تأثیری نداشته است دشوار است. خود ماسک در ماه نوامبر اعلام کرد که این بحران بر تولید سایبرتاک تأثیر گذاشته است. اما با توجه به فروش بسیار خوب مدل 3 و مدل Y، بعید است که تسلا نگران تاخیر در پیکاپ آن باشد.

  اوه مرد، امسال یک کابوس زنجیره تامین بود و تمام نشده است! من نقشه راه محصول به روز شده ای را در تماس بعدی درآمد ارائه خواهم کرد.

  — ایلان ماسک (@elonmusk) 29 نوامبر 2021

  تسلا قبلاً گفته بود که ارزان ترین Cybertruck دارای یک موتور تک موتور و دیفرانسیل عقب است و از 39000 دلار شروع می شود. اگرچه شایعاتی مبنی بر حذف این مدل وجود دارد. در همین حال، انتظار می رود نسخه پرچمدار سه موتوره بتواند در کمتر از سه ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت از توقف دست یابد، برد بیش از 500 مایل در هر شارژ داشته باشد و ظرفیت یدک کشی بیش از 14000 پوند را ارائه دهد. p>


  تگ ها:

  گزارش , تسلا , تولید , cybertruck , آینده , تعویق , انداخته


  v 5
خبرهای دیگر از خودرو