خبر

 • تک بورد - کوروت افسانه ای Callaway SledgeHammer در حراج است

  کوروت افسانه ای Callaway SledgeHammer در حراج است
  29 روز و 17 ساعت قبل

  یکی از شاخص ترین اتومبیل های تاریخ خودرو اخیراً به حراج گذاشته شده است و اگر جیب هایتان به اندازه کافی عمیق باشد ، می تواند مال شما باشد. SledgeHammer یکبار مصرف طراحی شده است تا ضمن حفظ راحتی موجودات یک ماشین خیابانی معمولی ، رکورد سرعت بالا را تولید کند. این بدان معنی است که مواردی مانند سیستم استریو و تهویه مطبوع را حفظ کرده است ، اجزایی که معمولاً در خودروهای با کارایی بالا حذف می شوند تا وزن

  همانطور که داستان پیش می رود ، تیونر Corvette Callaway Cars این کوپه 1988 Corvette جدید را از نمایندگی سفارش داده و برای اصلاح به Callaway Engineering در Old Lyme ، Connecticut ارسال کرده است. در آنجا ، این خودرو به 51 مین Callaway Twin Turbo Corvette آن سال تبدیل شد و سرانجام ، خودرو اهدا کننده پروژه SledgeHammer شد.

  https://techbord.com Legendary Callaway SledgeHammer Corvette برای حراج

   https://techbord.com Corvette افسانه ای Callaway SledgeHammer برای حراج

   https://techbord.com Legendary Callaway SledgeHammer Corvette بالا است برای حراج

  در زیر کاپوت یک موتور توربوشارژ دوقلو و موتور خنک کننده 5.7 لیتری V8 قرار دارد که توسط Callaway Cars با 880 اسب بخار قدرت و 772 پوند فوت گشتاور ارزیابی شد.

  در اکتبر 1988 در پیست آزمایشی در اوهایو ، SledgeHammer با راننده افسانه ای NHRA جان لینگنفلتر که پشت فرمان بود ، به حداکثر سرعت 254.76 مایل در ساعت رسید. این حداکثر سرعت فوق العاده چشمگیر است ، حتی برای امروز. برای مقایسه ، Koenigsegg با هایپراسپرت Agera RS خود در سال 2017 به 277.9 مایل در ساعت رسید. Callaway این کار را بیش از 30 سال زودتر انجام می داد.

  همین ماشین اکنون در Bring a Trailer به حراج گذاشته شده است. بر اساس لیست ، این وسیله نقلیه اکنون 2000 مایل روی کیلومتر شمار است و از زمان ثبت رکورد ، بیشتر عمر خود را در "محیط موزه" نگهداری کرده است. در سال 2018 ، Callaway Cars جایگزین شیلنگ ها ، کوپلینگ ها و اتصالات خودرو شد.

  پیشنهاد فعلی 425،476 دلار است و با 9 روز باقی مانده ، قیمت احتمالاً بسیار بالاتر خواهد رفت.

  یافت شد یک ویژگی TechSpot که در آن موارد هوشمندانه ، خنده دار یا جالب از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از خودرو