خبر

 • تک بورد - ولوکوپتر از جدیدترین هواپیمای تحرک هوای شهری خود ، VoloConnect رونمایی کرد

  ولوکوپتر از جدیدترین هواپیمای تحرک هوای شهری خود ، VoloConnect رونمایی کرد
  10 روز و 12 ساعت قبل

  رو به جلو: هنوز از احتمال پرواز تاکسی خیلی هیجان زده نشوید. ولوكوپتر گفت كه پیش بینی بالابر هیبریدی و طراحی فشار صنایع دستی را برای دستیابی به گواهینامه در پنج سال آینده دارد. این تیم در حال حاضر بیش از دو سال روی هواپیما کار کرده و چندین حق ثبت اختراع برای فناوری خود ثبت کرده است ، اما به نظر می رسد هنوز چندین سال با پرتاب تجاری فاصله دارد.

  سازنده هواپیماهای آلمانی Volocopter اخیراً در جریان کنوانسیون هوانوردی سالانه EBACE Connect از جدیدترین هواپیمای برخاست و فرود عمودی (eVTOL) خود رونمایی کرد.

  VoloConnect به گونه ای طراحی شده است که مکمل آن باشد خانواده موجود هواپیمایی این شرکت ، پوشش موثر آن را در حومه شهر گسترش می دهد. این صنعت از یک طرح آسانسور و فشار ترکیبی متشکل از شش روتور به همراه دو فن پیشرانه استفاده می کند که قادر به انتقال حداکثر چهار مسافر در مسیرهای حداکثر 100 کیلومتر (تقریبا 62 مایل) با سرعت 180 کیلومتر در ساعت و 250 کیلومتر است. در ساعت (112 مایل در ساعت تا 155 مایل در ساعت).

  محدوده پرواز براساس فناوری باتری امروزی است اما تا زمانی که VoloConnect آماده عملیات تجاری است ، این رقم می تواند بیشتر باشد.

  همچنین به ما گفته شده است که نمونه های اولیه مقیاس دار در هوا وجود دارد و آنها به سرعت در حال آزمایش در مقیاس کامل هستند.

  Volocopter در پایان سال 2020 گفت که هدف آن این است که سرویس تاکسی هوایی را به یک سرویس تبدیل کند. واقعیت در سنگاپور طی سه سال آینده.

خبرهای دیگر از خودرو