خبر

 • تک بورد - ولوو تا سال 2030 فقط وسایل نقلیه تمام الکتریکی را می فروشد و تمام فروش EV را به مدل فقط آنلاین منتقل می کند

  ولوو تا سال 2030 فقط وسایل نقلیه تمام الکتریکی را می فروشد و تمام فروش EV را به مدل فقط آنلاین منتقل می کند
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ولوو اعلام کرده است که تنها تا سال 2030 خودروهای الکتریکی را به فروش می رساند و طی 9 سال آینده تمام مدل های اتومبیل با موتورهای احتراقی را از بین می برد. این شرکت قبلاً اعلام كرده بود كه درصدد است 50 درصد از فروش جهانی تا سال 2025 را اتومبیل های كاملاً الكتریكی تشكیل دهد و می خواهد ظرف بیست سال به یك خودروساز تمام برقی تبدیل شود. این هدف جدید 2030 "تسریع" استراتژی برق را نشان می

  شرکت سوئدی ولوو ، متعلق به گروه Geely چینی ، می گوید که تاریخ هدف جدید تقاضای اولیه برای اولین EV ، شارژ XC40 که سال گذشته راه اندازی شد و گسترش زیرساخت شارژ EV ، پیش بینی می شود.

  ولوو همچنین گفت که تمرکز خود را بر فروش آنلاین افزایش می دهد. این شرکت چندین مدل کاملاً الکتریکی جدید را در سالهای آینده عرضه خواهد کرد که همه آنها فقط به صورت آنلاین در دسترس خواهند بود.

  https://techbord.com ولوو تا سال 2030 فقط وسایل نقلیه تمام برقی را به فروش می رساند ، تمام فروش EV را به مدل فقط آنلاین منتقل می کند

  اولین وسیله نقلیه تمام برقی ولوو ، XC40 Recharge

  "برای موفقیت ، ما به رشد سودآوری نیاز داریم. بنابراین ما به جای سرمایه گذاری در یک تجارت کوچک ، سرمایه گذاری در آینده را انتخاب می کنیم - برقی و آنلاین ، "گفت هاکان ساموئلسون ، مدیر اجرایی اتومبیل های ولوو. "ما کاملاً به عنوان یک رهبر در بخش الکتریکی با رشد سریع تمرکز کرده ایم." دهه بعد این علاوه بر خودروسازان بی شماری است که متعهد شده اند فقط برقی باشند. آیا نوشته روی دیوار برای موتورهای احتراقی است؟ ولوو مطمئناً چنین اعتقادی دارد.

  "هنریك گرین ، مدیر ارشد فناوری در اتومبیل های ولوو گفت:" آینده طولانی مدت برای اتومبیل های دارای موتور احتراق داخلی وجود ندارد.

  اعتبار تصویر: فیلیپ لانگ

خبرهای دیگر از خودرو