خبر

 • تک بورد - ولوو برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از چرم در تمام خودروهای برقی خود استفاده می کند

  ولوو برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از چرم در تمام خودروهای برقی خود استفاده می کند
  24 روز و 8 ساعت قبل

  خودروهای برقی آینده ولوو تنها با موتورهای احتراق برای کمک به محیط زیست کنار نمی روند. این خودروساز سوئدی گفته است که با استفاده از وسیله نقلیه کامپکت C40 Recharge جدید ، همه مدلهای ولوو کاملاً برقی کاملاً فاقد چرم خواهند بود. به عنوان بخشی از ابتکار ، ولوو گفت که به طور فعال در حال کار برای یافتن جایگزین های با کیفیت و پایدار برای بسیاری از موادی است که در حال حاضر در صنعت خودرو استفاده می شود.

  در واقع ، ولوو در حال پیشرفت است. تا سال 2025 ، خودروساز پیش بینی می کند که 25 درصد از مواد در مدلهای جدید شامل محتویات بازیافتی و مبتنی بر زیست است. علاوه بر این ، ولوو موظف است تأمین کنندگان فوری خود تا سال 2025 از 100 درصد انرژی تجدیدپذیر استفاده کنند.

  https://techbord.com ولوو برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از چرم در تمام خودروهای برقی خود استفاده می کند

  در سال 2030 ، ولوو انتظار دارد فقط خودروهای کاملاً برقی را ارسال کند.

  ولوو تصمیم خود را برای حرکت اعلام کرد. دور از فضاهای داخلی چرم ، مربوط به نگرانی آن در مورد تأثیر منفی دامداری بر محیط زیست است. به گفته این خودروساز ، حدود 14 درصد از انتشار جهانی گازهای گلخانه ای ناشی از فعالیت های انسانی را دام ها بر عهده دارند که بیشتر آنها از دامداری است.

   https://techbord.com ولوو در همه خودروهای برقی خود چرم را کنار می گذارد تا به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک کند

  با خارج شدن چرم از معادله ، ولوو روی آوردن به مصالح جدید داخلی Nordico ، جایگزین اصلی نام تجاری ، پارچه ای است که از بطری های بازیافت شده ، مواد بیولوژیکی از جنگل های پایدار در فنلاند و سوئد و چوب پنبه های بطری شراب بازیافتی ایجاد شده است. این شرکت می گوید همچنین به ارائه گزینه های مخلوط پشم از تأمین کنندگان معتبر برای تأمین منبع مسئولانه ادامه می دهد.

  خریداران خودروهای لوکس چگونه پاسخ خواهند داد که دیگر از چرم درجه یک خود استفاده نمی کنند و مصالح جایگزین از دوام مشابهی برخوردار است که چرم کامل دانه به آن معروف است؟ فقط زمان نشان می دهد.

خبرهای دیگر از خودرو