خبر

 • تک بورد - وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند

  وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
  23 روز و 18 ساعت قبل

  WTF ؟! همه گیری ، کار از راه دور را از میل (برای برخی) به یک ضرورت تبدیل کرده است. اما در حالی که کار در خانه مزایای خود را دارد ، جنبه های منفی دارد. برای پرداختن به برخی از این عناصر ، خودروساز نیسان ایده ای ارائه داده است که می تواند کار از راه دور را بسیار بیشتر کند ...

  افزایش قدرت و قابلیت جابجایی لپ تاپ های مدرن به ما امکان می دهد تقریباً در هر جایی کار کنیم: کافی شاپ ها ، نیمکت های پارک ، هواپیماها. Nissan's Caravan NV350 Office Pod Concept این ایده را گسترش می دهد و اجازه می دهد مردم دفتر را با خود ببرند ، نوعی.

  در حالی که برخی RV ها با تمرکز بر کار از راه دور طراحی شده اند ، دید نیسان مواردی است که وسایل نقلیه فاقد آن هستند: یک قسمت اداری است که از درب عقب بیرون می رود. فعال شدن از طریق یک برنامه همراه ، این ویژگی می تواند برای هر کسی که مایل به بزرگنمایی است در حالی که توسط طبیعت احاطه شده است ، جذاب باشد. در این بخش حتی یک کف پلی کربنات وجود دارد - تصور کنید که برای تماشای ماهی های وحشی زیر پایتان از Excel استراحت کنید.

  از دیگر ویژگی های آن می توان به تشک های کف فرش با نور سیاه و سایه های برقی اشاره کرد. در مورد مورد دوم ، کسانی که کار در داخل وسیله نقلیه را انتخاب می کنند ، چه به دلیل آب و هوا ، حیوانات غارتگر و یا تمایل به بررسی Pornhub ، می توانند سایه ها را فوراً فعال کنند تا از حریم شخصی شما اطمینان حاصل کنند.

  در جای دیگر ، دفتر دارای یک صندلی بسیار راحت ، معمولاً گران قیمت ، هرمان میلر کاسم است. یک محفظه دستکش با لامپ UV ضد باکتری وجود دارد ، در حالی که اینورتر DC / AC تجهیزات را تأمین می کند. و وقتی روز کارتان تمام شد ، کمی روی عرشه پشت بام که با صندلی آفتابگیر و چتر آفتاب استراحت کنید.

  NV350 بسیار کوچکتر از اکثر خودروهای RV است ، بنابراین انتظار نداشته باشید حمام ، دوش یا تختخواب ، اما مطمئناً برای کسانی که کار در جاده را دوست دارند مفهوم مهیجی است.

خبرهای دیگر از خودرو