techbord.com وانت E-Transit کاملاً برقی فورد 126 مایل با 45000 دلار برد ارائه می دهد

رو به جلو: فورد با آخرین اعلامیه خود بیشتر در دنیای وسایل نقلیه الکتریکی فرو رفته است: ون 2022 E-Transit ، یک وسیله نقلیه کاملاً الکتریکی که قادر است با یک بار شارژ تا 126 مایل رانندگی کند. سال آینده با برچسب قیمت 45000 دلار وارد بازار می شود و این یک پیشنهاد جذاب برای مشتریان تجاری است.

از آنجا که E-Transit جدید EV است ، هیچ موتور عظیمی برای جابجایی وجود ندارد و فضای بار اضافی را آزاد می کند. این گشتاور حدود 317 پوند فوت ، 266 اسب بخار قدرت دارد و انتظار می رود بتواند تا 3800 پوند بار (در عرض 487.3 فوت مکعب فضا) را حمل کند قبل از اینکه شروع به لرزاندن کند. این تعداد برای نسخه های "cutaway " خودرو به 4290 پوند افزایش می یابد.

هر دو شارژ سریع AC و DC در اینجا پشتیبانی می شوند ، و همانطور که Cnet گزارش می دهد ، E-Transit می تواند با استفاده از دومی برای به دست آوردن حدود 30 مایل برد پس از صرف 10 دقیقه شارژ. این بسیار سریع است و می تواند به مشتریان تجاری کمک کند تا ناوگان وسایل نقلیه خود را با کمترین زمان خرابی ادامه دهند.

یکی از ویژگی های ویژه هیجان انگیز E-Transit ، شاخه های برق داخلی آن به سمت عقب است ون. با باز كردن درهای پشتی و نگاه به سمت راست خود ، آرایه ای از درگاه ها را مشاهده خواهید كرد كه می توانید برای شارژ دستگاه ها یا حتی اجرای ابزارهای برقی مجهز به انرژی استفاده كنید.

از منظر طراحی بیرونی ، هیچ چیز در مورد E-Transit خیلی جالب نیست: به نظر می رسد یک وانت معمولی است. با این حال ، این چیز بدی نیست ، به ویژه برای مشتریانی که فورد در اینجا هدف قرار داده است - بعید به نظر می رسد که یک کارگر ساختمانی یا راننده تحویل به زیبایی خودروی آنها اهمیت دهد.

در داخل ، اگرچه ، یک ویژگی برجسته صفحه نمایش 12 اینچی لمسی است. مشخص نیست که چه نرم افزاری در نمایشگر اجرا خواهد شد (خواه فورد باشد یا چیزی مانند Android Auto) ، و نه ما از همه ویژگی های آن اطلاع داریم ، اما حداقل آن ارائه می دهد " تشخیص صدای پیشرفته "و " ناوبری بهبود یافته ابر. "

 https://techbord.com فورد  وانت E-Transit کاملاً برقی 126 مایل را با قیمت 45000 دلار ارائه می دهد

در E-Transit تعداد انگشت شماری از ویژگی های خلبان اتوماتیک وجود دارد ، مانند ترمز اضطراری خودکار برای حفظ خط ، ، و کروز کنترل تطبیقی ​​با "تشخیص علامت سرعت "

اگر هنوز هیچ یک از اینها شما را فروخته است ، شاید ضمانت سخاوتمندانه E-Transit به شما بدهد. هنگام خرید یکی از این وسایل نقلیه ، هشت سال و 100000 مایل ضمانت اجزای EV بدون هیچ هزینه اضافی دریافت خواهید کرد ، که معامله بسیار خوبی است.

وانت E-Transit کاملاً برقی فورد 126 مایل با 45000 دلار برد ارائه می دهد
car-tech/وانت-e-transit-کاملا-برقی-فورد-126-مایل-با-45000-دلار-برد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.