خبر

 • تک بورد - هیوندای گفتگوهای اولیه با اپل برای تولید یک ماشین الکتریکی را تأیید می کند

  هیوندای گفتگوهای اولیه با اپل برای تولید یک ماشین الکتریکی را تأیید می کند
  5 روز و 3 ساعت قبل

  نظر ویراستار: شرکت خودروسازی کره جنوبی Hyundai Motor تایید کرده است که در حال مذاکره با اپل در مورد ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی است. در این مرحله ، حدس هر کسی در مورد تحقق یا عدم تحقق چیزی در دهه 2020 است ، اما با توجه به موفقیت اخیر تسلا ، اپل به خوبی می تواند احساس کند این فرصتی بسیار بزرگ برای استفاده نیست.

  "سخنگوی هیوندای اخیراً به CNBC گفت:" ما می فهمیم كه اپل با انواع خودروسازان جهانی از جمله هیوندای موتور در حال بحث است. " نماینده اضافه کرد که بحث ها در مراحل اولیه است و بنابراین هنوز چیزی قطعی نشده است.

  ارزش سهام در هیوندای بیش از 30 درصد در اخبار ظاهر شد.

  بعداً خودروساز بیانیه ای به روز شده منتشر کرد که به شرح زیر است: "ما درخواست همکاری بالقوه از شرکت های مختلف در مورد توسعه اتومبیل های رانندگی مستقل را دریافت کرده ایم ، اما هیچ تصمیمی گرفته نشده است زیرا بحث در مراحل اولیه است."

  https://techbord.com هیوندای مذاکرات اولیه با اپل برای توسعه ماشین الکتریکی را تأیید می کند

  مسیر رسیدن به قرار دادن یک وسیله نقلیه با نام تجاری اپل طولانی و پر پیچ و خم بوده است ، و یکی از داغترین موضوعات در محافل فناوری در اواسط سال 2010 بود.

  از نقطه نظر ما ، پروژه به نظر می رسید با عدم اطمینان و عدم جهت گیری. آیا قرار بود این یک ماشین واقعی باشد ، یا فقط یک نرم افزار خودران باشد ، یا کاملاً چیز دیگری باشد؟ آیا اپل می خواست با یک خودروساز مستقر شریک شود یا شاید کاملاً یکی را خریداری کند؟ همه اینها و موارد دیگر با توجه به شایعات در یک نقطه احتمالاتی بودند.

  حرف زدن یک ماشین اپل در نیمه دوم دهه از بین رفت ، فقط در اواخر سال گذشته به عقب برگشت.

  اعتبار تصویر رومن ویشینکوف ، هادریان

خبرهای دیگر از خودرو