خبر

 • تک بورد - هیبرید Countach الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل لامبورگینی قبلاً فروخته شده است

  هیبرید Countach الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل لامبورگینی قبلاً فروخته شده است
  28 روز و 17 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: لامبورگینی هفته گذشته از ابرخودروی هیبریدی نسخه محدود خود با الهام از یکپارچهسازی با سیستمعامل ، Countach رونمایی کرد. این خودروساز ایتالیایی گفت که تنها 112 نمونه تولید می کند ، و در حال حاضر ، همه آنها مورد استفاده قرار گرفته اند. قیمت؟ گفته می شود که هر کدام 2 میلیون دلار در شمال هستند.

  لامبورگینی به Top Gear تایید کرد که تمام 112 مدل تولیدی Countach قبلاً فروخته شده است. ظاهراً این شرکت قبل از رونمایی برای اطمینان از سفارشات خود با وفادارترین مشتریان و مجموعه داران خود تماس گرفت. لامبورگینی در بیانیه مطبوعاتی خود از جزئیات قیمت صرفنظر کرد ، اما به گفته Top Gear ، هر خودرو حدود 2.34 میلیون دلار به همراه مالیات پرداخت می کند.

  Countach LPI 800-4 جدید اخیراً در هفته اتومبیل مونتری ظاهر شد ، اما بدون آسیب نرفت شخصی موفق شد یکی از چرخ های خودرو را مهار کند ، بدون شک یک خطای پرهزینه بود. بثورات جلدی در روز اول رویداد وجود نداشت ، به این معنی که کسی باید آن را پس از رونمایی انجام داده باشد.

  https://techbord.com هیبریدی Countach الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل لامبورگینی قبلاً فروخته شده است

  وقتی برای اولین بار اعلام شد ، من با صدای بلند فکر کردم ماشین با یک ماشین چگونه خواهد بود بال عقب غول پیکر مانند برخی از مدلهای اصلی انتخاب شده. به لطف یکی از کاربران اینستاگرام ، اکنون ما پاسخی داریم.

  طراح خودروهای مفهومی ، سییم پارن ، اخیراً Countach جدید را دوباره کار کرده است تا کمی شبیه به نسخه اصلی باشد ، با چرخ های مناسب دوره و بال عقب. همانطور که می بینید ، ظاهر کنتاک بسیار شبیه Aventador نیست.

  لامبورگینی اولین خودروها را از سه ماهه اول سال 2022 به صاحبان آنها تحویل می دهد.

خبرهای دیگر از خودرو