خبر

 • تک بورد - نیویورک فروش خودروهای گازسوز را تا سال 2035 ممنوع می کند

  نیویورک فروش خودروهای گازسوز را تا سال 2035 ممنوع می کند
  13 روز و 4 ساعت قبل

  آینده نگری: نیویورک به سایر ایالت ها و کشورها ملحق می شود تا تاریخی را برای پایان فروش خودروهای گازسوز تعیین کنند. قانون جدیدی تصویب شد که بر اساس آن همه خودروهای جدید تا سال 2035 آلایندگی صفر خواهند داشت. مجلس سنا و مجلس ایالت لایحه را تصویب کردند و فرماندار دموکرات کتی هوچول هفته گذشته آن را امضا کرد. امید است که این اقدام به کاهش 35 درصدی آلودگی کربن نیویورک کمک کند ، که تا حدی به هدف آب و هوای

  Ars Technica خاطرنشان می کند که نیویورک باید بسیاری از ساکنان خود را متقاعد کند که خودروهای برقی راه پیش رو هستند. در حال حاضر ، تنها 1 درصد از خودروهای فروخته شده در ایالت برقی هستند. اطمینان از این که 100٪ از تمام خودروهای فروخته شده در 14 سال بدون آلایندگی هستند ، کار کوچکی نیست.

  علاوه بر این ، خودروهای خارج از جاده و تجهیزات فروخته شده در این ایالت نیز باید تا سال 2035 آلایندگی صفر داشته باشند ، در حالی که متوسط -و وسایل نقلیه سنگین تا سال 2045 مهلت دارند. قانون می گوید که قانون آلایندگی صفر فقط "در صورت امکان" مورد نیاز است.

  کمبود ایستگاه های شارژ اغلب به عنوان دلیل احتیاط بسیاری از مردم در مورد وسایل نقلیه برقی ذکر می شود. اگر مردم بخواهند مردم از EV استفاده کنند ، ایستگاه های شارژ در آپارتمان ها ، خواربارفروشی ها ، مراکز خرید ، خیابان ها و پارکینگ ها نیاز دارند ، نیویورک باید یک شبکه شارژ سریع بزرگ در سراسر ایالت نصب کند. تا سال 2050 ، شهر پیش بینی می کند که به 800000 شارژر سطح 2 و 60000 شارژر سریع نیاز دارد.

  در ماه ژانویه ، ماساچوست اعلام کرد که فروش خودروهای گازسوز از 2035 در این ایالت ممنوع خواهد شد. در سال 2020 توسط کالیفرنیا اعلام شد. ایالت واشنگتن تلاش کرد همان قانون را در اوایل امسال تصویب کند و تاریخ قطع آن برای 2030 تعیین شد ، اما فرماندار دموکرات جی اینسلی آن را وتو کرد.

   https://techbord.com نیویورک فروش همه خودروهای گازسوز را تا سال 2035 ممنوع می کند

  اعتبار تصویر: آینده شارژ

  بسیاری از کشورها فروش خودروهای گازسوز را در سالهای 2030 ، 2035 یا 2040 ممنوع کرده اند ، از جمله انگلستان ، ژاپن ، چین و آلمان. نروژ و کره جنوبی قصد دارند همین کار را تا سال 2025 انجام دهند.

  اعتبار سرپرست: هلنا لوپس

خبرهای دیگر از خودرو