خبر

 • تک بورد - نزدیک به نیم میلیون تسلا در ایالات متحده به دلیل مشکلات درب صندوق عقب فراخوان شده است

  نزدیک به نیم میلیون تسلا در ایالات متحده به دلیل مشکلات درب صندوق عقب فراخوان شده است


  28 روز و 11 ساعت قبل

  PSA: اگر یک مدل S 2021 یا مدل 3 تسلا مدل 2014-2020 دارید، توجه داشته باشید که این شرکت و NHTSA فراخوان هایی را برای این خودروها صادر کرده اند. هر دو مدل دارای مشکلاتی در صندوق عقب و جلو هستند که می تواند باعث ایجاد مشکلات دید برای راننده شود.

  رویترز خاطرنشان می کند که تسلا بیش از 475000 خودروی فروخته شده در ایالات متحده را فراخوان خواهد کرد. مسائل مربوط به دوربین دید عقب و صندوق عقب باعث شده است که با اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) به طور داوطلبانه حدود 356000 خودروی مدل 3 2014-2020 و 119000 خودروی 2021 مدل S را فراخوانی کند. تعداد کل خودروهای فراخوان تقریباً معادل 499000 خودروی برقی تسلا است که سال گذشته فروخته شد.

  NHTSA در حالی که در حال بررسی یک مشکل نامربوط دوربین نمای جانبی بود، مشکل دوربین را در خودروهای مدل 3 کشف کرد. به طور خاص، دسته کابل در دوربین‌های پشتیبان می‌تواند توسط درب صندوق عقب مدل 3 آسیب ببیند که از نمایش تصویر جلوگیری می‌کند.

  تسلا 2301 مشتری برای تعویض ضمانت‌نامه‌ای برای مشکل دوربین پشتی داشته است. 601 گزارش میدانی دیگر در مورد این مشکل در ایالات متحده ثبت شده است.

  https://techbord.com تقریباً نیمی از میلیون‌ها <b>تسلا</b> در <b>ایالات</b> <b>متحده</b> به <b>دلیل</b> <b>مشکلات</b> درب <b>صندوق</b> عقب <b>فراخوان</b> شده است

  خط مدل S نیز به طور مشابه با صندوق عقب خود مشکل دارد (در بالا). در این حالت درب "frunk" به درستی چفت نمی شود. تسلا می‌گوید که چفت‌های معیوب می‌توانند باعث شوند که درب صندوق عقب به‌طور غیرمنتظره‌ای باز شود و دید راننده را مخفی کند.

  NHTSA اعلام کرد که تسلا از هیچ‌گونه تصادف، جراحت یا مرگ و میر مربوط به هیچ‌یک از آنها آگاه نیست. بلومبرگ خاطرنشان می کند که امروز صبح وقتی NHTSA فراخوان را اعلام کرد، سهام تسلا کاهش جزئی 3 درصدی را تجربه کرد. سهام از آن زمان به بعد رشد کرده اند و با قیمت 1079.50 دلار معامله می شوند که اندکی کمتر از افتتاحیه آن روز است. با این حال، حتی اگر کاهش چشمگیرتر بود، احتمالاً به غول خودروهای الکتریکی آسیبی نمی رساند. سهام تسلا از ابتدای سال تاکنون نزدیک به 48 درصد رشد داشته است.


  تگ ها:

  نزدیک , میلیون , تسلا , ایالات , متحده , دلیل , مشکلات , صندوق , فراخوان


  v 9
خبرهای دیگر از خودرو