خبر

 • تک بورد - مشتریان تسلا می گویند دو بار شارژ شده است ، نمی توانند بازپرداخت دریافت کنند

  مشتریان تسلا می گویند دو بار شارژ شده است ، نمی توانند بازپرداخت دریافت کنند
  25 روز و 5 ساعت قبل

  Facepalm: اکثر ما به طور اتفاقی برای چیزی دو برابر شده ایم. در حالی که دریافت چند دلار بازپرداخت کمی ناخوشایند است ، اما این فرآیند با 71000 دلار فوریت بیشتری به خود می گیرد. این وضعیتی است که پیش روی برخی از مشتریان تسلا است که به دلیل وسایل نقلیه الکتریکی جدید خود دو بار هزینه دریافت کرده اند.

  تام اسلاتري ، كريستوفر تي لي و كلارك پترسون ساكنان كاليفرنيا جنوبي به CNBC گفتند كه اتهامات بدهكاري مشابهي را از تسلا تجربه كرده اند كه مبلغ آنها از 37000 دلار تا 71000 دلار بوده است.

  در مورد لي ، معروف به لي ، "هر روز کریس" در یوتیوب ، پس از خرید یک مدل Y ، دو مبلغ 56 هزار و 579 دلار از حساب او واریز شد. تسلا گفت هیچ سابقه ای در این مورد وجود ندارد و به او گفت با بانک خود تماس بگیرد.

  لی برای پیدا کردن تلاش کرد شخصی در تسلا که با این خطا مقابله می کند و مجبور شد برای دریافت آدرس ایمیل شخصی در بخش مالی در دفاتر فریمونت به یک مرکز خدمات مجاور مراجعه کند. او هنوز منتظر بازپرداخت است.

  اسلاتری دو بار 53000 دلار شارژ شد. طبق توئیت وی ، دست کم 400 خریدار دیگر دو بار شارژ شده اند. او با تماس با شرکت نتوانست هیچ جوابی بگیرد و او را مجبور به رانندگی به فروشگاه تسلا بوربانک ، کالیفرنیا کند و با کارمندانش صحبت کند.

  کارهایی که @ تسلا در 2 روز گذشته برای من انجام داده است: 1 ) 5 رقم را به طور مستقیم از حساب بانکی من و حداقل 400 خریدار دیگر را دزدیده است. 2) خودرویی را که دیروز قول داده شده و هزینه آن را پرداخت نکرده است تحویل نداده ام (همانطور که به نظر می رسد دو برابر) متشکرم ،elonmusk!

  - تام اسلاتر (retranslattery) 27 مارس 2021

  "آنها به من گفتند که با بانک من تماس بگیر و بانک من هزینه را برگرداند. این قابل قبول نبود. وقتی بیش از 50 هزار دلار بدهی می گیرید و به مشتری می گویید خودش آن را حل کند؟ من مدام فشار می آوردم. "

  اسلحه هنوز منتظر بازپرداخت است. او می گوید تا زمان رسیدن آن ، وی از پذیرش مدل 2021 Y که در دوره تحویل تخمینی نشان داده نشده است خودداری خواهد کرد.

  پیترسون پس از خرید مدل مشابه ، مشکل مشابهی را تجربه کرد. مجدداً توسط این شرکت به او توصیه شد که با بانک خود تماس بگیرد. "من گفتم که پول از حساب من خارج شده است. من کاملاً با نحوه کار انتقال سیم آشنا هستم. وقتی پول رفت پول از بین رفت! او اصرار داشت که باید با بانکم تماس بگیرم. من هم همین کار را کردم. آنها تایید کردند که نه ، پول اکنون در حساب تسلا است. ما نمی توانیم کاری در این باره انجام دهیم تا اینکه از آنها چیزی بشنویم. "

  " برای شرکتی که مهارت فن آوری زیادی دارد ، چنین اتفاقی برای چندین نفر واقعاً سوالاتی را ایجاد می کند. "

  دو مشتری دیگر به CNBC گفتند که آنها نیز پس از خرید تسلا هزینه های تکراری را تجربه کرده اند. یکی از آنها اکنون باید هزینه اضافه برداشت و هزینه های مالیات قبوض کارت اعتباری را در پایان ماه پرداخت کند.

خبرهای دیگر از خودرو