خبر

 • تک بورد - مرسدس بنز جایگزینی گسترده داشبورد 56 اینچی

  مرسدس بنز جایگزینی گسترده داشبورد 56 اینچی "Hyperscreen" را به نمایش می گذارد
  5 روز و 18 ساعت قبل

  نظر ویراستار: نمایشگاه الکترونیکی مصرفی سالانه سکوی پرتاب فوق العاده پیشرفته فناوری است. واقعیت این است که رویداد امسال به صورت کاملا دیجیتال در حال انجام است که مانع علاقه شرکت ها به اخذ ohs و ahhs از بینندگان شده است.

  نمونه موردی مرسدس بنز MBUX Hyperscreen است ، یک صفحه صفحه خمیده که تقریباً تمام عرض داشبورد (بیش از 56 اینچ با 377 اینچ مربع سطح) را در سدان الکتریکی EQS آینده گسترش می دهد. توجه داشته باشید ، این یک صفحه نمایش مداوم نیست ، بلکه چندین صفحه نمایش است که "به نظر می رسد به طور یکپارچه با هم ادغام می شوند." "https://techbord.com مرسدس بنز نمایشگر جایگزینی داشبورد 56 اینچی عظیم" Hyperscreen ">

  یک پردازنده مرکزی هشت هسته ای در کنار 24 گیگابایت حافظه رم ، MBUX Hyperscreen را تأمین می کند که می تواند پشتیبانی از حداکثر هفت پروفایل سرنشین جلو. پوشش صفحه شیشه ای شامل دوام و ماندگاری سیلیکات آلومینیوم مقاوم در برابر خراش است و در کل حتی نقاط شکست پیش تعیین شده برای افزایش ایمنی در صورت تصادف وجود دارد. دوازده محرک پشت نمایشگر در صورت نیاز بازخورد لمسی را ارائه می دهند.

  مرسدس بنز MBUX Hyperscreen را به عنوان مغز و سیستم عصبی اتومبیل توصیف می کند. گوردن واگنر ، مدیر ارشد طراحی گروه دایملر ، گفت که این خودرو به تمام اجزای خودرو متصل می شود و با آنها ارتباط برقرار می کند. مدیر اجرایی اضافه کرد: "این امر امکان ایجاد شکل جدیدی از تعامل و فردیت را فراهم می کند."

  MBUX علاوه بر نمایش اطلاعات مهم در مورد عملکرد خودرو ، به هوش مصنوعی نیز متکی است تا پیشنهادهای شخصی سازی شده را ارائه دهد. در مورد تغییر در محیط و رفتار کاربر.

خبرهای دیگر از خودرو