techbord.com مدیران هیوندای بر سر مشارکت اپل اتومبیل

بسیار پیش بینی شده: هیوندای در حال مذاکره با اپل در مورد همکاری احتمالی برای تولید یک ماشین الکتریکی مستقل است. با این حال ، در حالی که به نظر می رسید یک معامله قبلاً در آستانه است ، یک گزارش جدید ادعا می کند که مدیران هیوندای در مورد احتمال پیوستن نیروهای خود با اپل برای پروژه پیش بینی شده تایتان "اختلاف نظر" دارند.

اوایل این ماه ، هیوندای تأیید کرد که در حال مذاکره با اپل در مورد تولید آینده یک ماشین الکتریکی مستقل است. این خبر - که ادعا می کرد یک معامله می تواند از اوایل ماه مارس منعقد شود - سهام هیوندای را به آسمان منتقل کرد.

گزارش جدیدی از رویترز ادعا می کند که معامله بین دو شرکت دور از تأیید است. در عوض گفته می شود که مدیران شرکت سازنده کره جنوبی نگران تولید هیوندای برای مارک دیگری هستند. یکی از مدیران هیوندای به نشریه گفت: "ما در مورد چگونگی انجام این کار ناراحت هستیم ، چه انجام آن خوب باشد یا نه. "ما شرکتی نیستیم که برای دیگران خودرو تولید کنیم. اینطور نیست که کار با اپل همیشه نتایج خوبی داشته باشد. "

برای جلوگیری از درگیری فرهنگی بین این دو ، این گزارش اضافه می کند که در نهایت هیوندای می تواند جایگزین برخی مدیران شود. علی رغم رزروهای هیوندای ، گفته می شود که این شرکت ظرفیت مازاد نیز دارد ، به این معنی که ساخت قرارداد می تواند گزینه معقولی باشد.

برنامه های خودروی برقی اپل مخفی نیست. این شرکت در حالی که سالهاست در حال انجام یک سری خریدهای کلیدی است ، در حال توسعه نرم افزار رانندگی مستقل است. اعتقاد بر این است که صدها کارمند اپل به طور فعال بر روی اتومبیل خودران کار می کنند. انتقال پروژه Titan پیش بینی شده خود به سمت تولید ممکن است مرحله بعدی جاه طلبی های حمل و نقل برقی اپل باشد.

مدیران هیوندای بر سر مشارکت اپل اتومبیل "تقسیم" کردند
car-tech/مدیران-هیوندای-بر-سر-مشارکت-اپل-اتومبیل-تقسیم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.