techbord.com محققان نشان می دهند که چگونه بیلبوردهای هک شده می توانند خلبان اتوماتیک تسلا را مجبور به برخورد کنند

چرا مهم است: با پیشرفت فناوری ، ایمنی سیستم های کمک راننده همچنان بهبود می یابد - اما آنها خطای خطا ندارند. محققان امنیتی نشان داده اند که چگونه بیلبوردهای ربایشی متصل به اینترنت می توانند سیستم هایی مانند خلبان اتوماتیک تسلا را به ترمزگیری ناگهانی ، توقف یا چرخش فریب دهند.

همانطور که توسط Wired گزارش شده است ، محققان دانشگاه بن گوریون اسرائیل در Negev در حال آزمایش تصاویر "فانتوم" بوده اند که می تواند فناوری رانندگی خودکار / کمک راننده را اشتباه بگیرد. این شامل ایجاد پیش بینی های نوری در ثانیه ثانیه است ، بنابراین سیستم چیزی را که واقعاً در آنجا نیست ، مانند علامت توقف "مشاهده" نمی کند.

نمونه های قبلی این روش ، تصویر یک شخص را بر روی یک جاده ، و همچنین علائم جاده ای روی یک درخت. این پیش بینی ها فقط برای چند میلی ثانیه ظاهر شد اما کافی بود تا سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) را متقاعد کند که واقعی هستند.

تحقیقات جدید بر اساس همین روش انجام شده است. اما به جای طرح یک تصویر ، از یک بیلبورد متصل به اینترنت استفاده می کند. با هک کردن یکی از این علائم دیجیتالی - که به قضاوت کسانی که برای بازی های پورنو هک شده اند ، غیرممکن است - عاملان می توانند چند فریم تزریق کنند که باعث تصادف اتومبیل می شود ، شواهد کمی باقی می ماند و بدون درک راننده چه اتفاقی افتاد.

دومین نسخه اخیر از خلبان اتوماتیک تسلا و سیستم Mobileye 630 مورد آزمایش قرار گرفتند. در مورد نمونه اول ، نشانگر توقف فانتوم که فقط 0.42 ثانیه ظاهر می شود ، خودرو را فریب داد. با دومی ، 1/8 ثانیه طول می کشد.

استفاده از بیلبوردها به جای پیش بینی ها به تعداد بیشتری از وسایل نقلیه می رسد و به طور بالقوه باعث قتل عام بیشتری می شود.

تحقیقات به دلیل در ماه نوامبر در کنفرانس ACM Computer and Communication Security ارائه شود.

چندین نسخه اولیه از فن آوری های خودکار رانندگی / کمک راننده مستعد هک شدن هستند. در سال 2015 ، ما شاهد نمونه هایی از چگونگی فریب لیدار برای دیدن اشیاnt فانتوم با استفاده از نشانگر لیزر و Raspberry Pi بودیم. محققان همچنین نشان دادند كه چگونه می توان با استفاده از یك تكه نوار ، سرعت تسلا را با سرعت پایین تر شکست.

محققان نشان می دهند که چگونه بیلبوردهای هک شده می توانند خلبان اتوماتیک تسلا را مجبور به برخورد کنند
car-tech/محققان-نشان-می-دهند-که-چگونه-بیلبوردهای-هک-شده-می-توانند.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.