خبر

 • تک بورد - ماسک به کارکنان خود می گوید که Cybertruck تسلا تا اواخر سال 2022 وارد تولید نمی شود

  ماسک به کارکنان خود می گوید که Cybertruck تسلا تا اواخر سال 2022 وارد تولید نمی شود
  19 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ظاهراً رودستر نسل دوم تسلا تنها خودروی این شرکت نیست که ممکن است تولید را با تاخیر مواجه کند. به گفته Electrek ، ایلان ماسک ، رئیس تسلا به تازگی در سراسر شرکت با کارکنان خود تماس گرفته و درباره آینده سازنده EV صحبت کرده است. منابع در تماس با نشریه گفتند که ماسک گفت تسلا انتظار ندارد Cybertruck تا پایان سال 2022 وارد مرحله تولید شود.

  تسلا در جدیدترین فراخوان درآمد خود گفت Cybertruck وارد تولید نخواهد شد تا پس از مدل Y.

  تسلا در نوامبر 2019 از Cybertruck رادیکال خود رونمایی کرد. که بر خلاف هر چیزی که در حال حاضر در بازار به نظر می رسد ، در پیکربندی RWD تک موتوره ، AWD دو موتوره و AWD سه موتوره ارائه می شود. بر اساس گزارشات ، مدل درجه یک قادر است در مدت کمتر از 3 ثانیه با سرعت بیش از 500 مایل در هر بار شارژ با سرعت 60 مایل بر ساعت و ظرفیت بکسل بیش از 14000 پوند حرکت کند.

  بدنه ضد گلوله پانل ها نیز به دلیل وجود آنها در ترکیب هستند.

  ماسک در ادامه خاطرنشان کرد که فناوری جدیدی برای کامیون در نظر گرفته شده است و افزایش تولید بسیار دشوار خواهد بود. به این ترتیب ، تولید حجم تا اواخر سال 2023 انتظار نمی رود.

  انتظار می رفت اولین مدلها در سال 2021 با قیمت 39،900 دلار عرضه شوند ، اما همانطور که اکنون می دانیم ، آن پنجره راه اندازی به پایان رسید.

  گزارش شده است که ماسک نمی خواهد کارکنان را با طعم ترش در دهان خود رها کند ، Cybertruck را یک پروژه ویژه توصیف کرد. "مانند یک نقص در ماتریس. مثل اگر نئو ماشین داشت. ”

  تسلا هنوز سفارشات سایبرتراک را می پذیرد. سپرده 100 دلاری تنها چیزی است که برای تأمین جایگاه شما در صف نیاز است.

خبرهای دیگر از خودرو