خبر

 • تک بورد - فورد و گوگل شریک هستند: سیستم عامل Android Automotive به فورد و لینکلن می آید ، داده های زیادی برای رفتن به Google وجود دارد

  فورد و گوگل شریک هستند: سیستم عامل Android Automotive به فورد و لینکلن می آید ، داده های زیادی برای رفتن به Google وجود دارد
  11 روز و 13 ساعت قبل

  چرا مهم است: فورد در تلاش است تا فراتر از اینکه یک خودروساز باشد تغییر شکل دهد و برای این امر به تخصص شرکت های فناوری برای تحقق آن نیاز دارد. مشارکت با غول فناوری گوگل راهی عظیم برای کمک به تسریع این پیشرفت است. فورد با استفاده از تخصص گوگل در تجزیه و تحلیل داده ها ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی از مزایای فورد بهره می برد. در نتیجه ، این خودروساز می تواند تجربه خرده فروشی و مالکیت و همچنین محصولات خ

  گوگل و فورد یک همکاری شش ساله را امضا کرده اند که شاهد این هستیم که این خودروساز از تخصص و محصولات این غول فناوری برای تقویت خودروها و خدمات خود استفاده می کند. بخش عمده این همکاری شامل استفاده از سیستم عامل Android Automotive Google است که از سال 2023 در اتومبیل های Ford و Lincoln ارائه می شود.

  Android Automotive یک پلت فرم کامل است که برای وسایل نقلیه ساخته شده و شامل برنامه های کاملاً یکپارچه Google است. و خدمات به عنوان مثال ، رانندگان می توانند از دستیار Google بخواهند ایستگاه های رادیویی را تغییر دهد ، پنجره ها را باز یا بسته کند یا سیستم کنترل آب و هوا را تنظیم کند. Android Automotive کاملاً جدید است و در حال حاضر در وسایل نقلیه ای مانند Polestar 2 و Volvo XC40 P8 Recharge وجود دارد. و مدیر عامل فورد. "این ادغام تیم های ما را برای ایجاد نوآوری در اختیار مشتریان فورد و لینکلن قرار خواهد داد در حالی که دسترسی بی نظیری به برنامه ها و خدمات کلاس جهانی Google ارائه می دهد."

  فراتر از Android Automotive ، فورد از Google به عنوان ارائه دهنده ابر ارجح خود نام می برد ، که به این معنی است که از مهارت گوگل در تجزیه و تحلیل داده ها ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای مدرن سازی عملیات و فعال کردن وسایل نقلیه با اتصال بهتر استفاده می کند. به اندازه کافی جالب توجه است ، فورد در سال گذشته در یک راه اندازی دیگر هوش مصنوعی نیز سرمایه گذاری کرد.

  "از اولین خط مونتاژ منتقل شده تا آخرین فن آوری کمک راننده ، فورد سرعت نوآوری در صنعت خودرو را برای نزدیک به 120 تعیین کرده است. سالها ، "گفت: Sundar Pichai ، مدیر عامل Google و Alphabet. "ما افتخار می کنیم که با استفاده از بهترین هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، محاسبات و سیستم عامل های ابری گوگل بهترین سیستم عامل Google را برای کمک به تغییر تجارت فورد و ساخت فن آوری های خودرویی که مردم را ایمن و متصل به جاده نگه دارد ، شریک کنیم."

  < سرانجام ، این دو شرکت با هم متحد شده و گروه جدیدی را به نام Team Upshift ایجاد می کنند که به عنوان تلاش برای استفاده از استعداد و دارایی های هر دو توصیف می شود. انتظار می رود که مزیت عمده ای برای فورد فراهم شود ، زیرا این خودروساز تحول خود را به یک شرکت تحرک مبتنی بر خدمات با فرصت های داده محور می رساند. این دو شرکت استعداد و دارایی های خود را به اشتراک می گذارند. امید این است که تجربه شخصی مشتری را باز کند و فضای خرده فروشی و مالکیت خودرو را تغییر دهد.

  به نظر می رسد این یک پیروزی بزرگ برای هر دو شرکت باشد زیرا فورد به طیف گسترده ای از فناوری و دارایی های گوگل دسترسی پیدا می کند ، افزایش جذابیت آنها به عنوان یک خودروساز پیشرفته. سازندگان اتومبیل مانند فورد گاهی اوقات می توانند در مقابل چشم انداز دائمی فناوری و فشارهای فزاینده تاسیساتی مانند تسلا ، ریویان و فارادی فیوچر ، باستانی به نظر برسند.

  گوگل از یک طرف اطلاعات بیشتری کسب می کند ، زیرا فورد یکی از اصلی ترین جریان سازهای اتومبیل در کره زمین است. فورد سال گذشته بیش از 60 میلیون اتومبیل در سراسر جهان فروخت ، سال نسبتاً آهسته ، بیشتر به دلیل Covid. گوگل می تواند از دسترسی به بسیاری از نقاط جدید داده بسیار سود ببرد ، بدون اشاره به کاربران بالقوه جدید Android نیز. از آنجا که شرکت مادر Alpha Alphabet به سرمایه گذاری در فناوری خودران مانند Waymo ادامه می دهد ، انتظار می رود همکاری با خودروسازان سنتی در طولانی مدت ارزش آنها را نشان دهد.

خبرهای دیگر از خودرو