خبر

 • تک بورد - فورد در حال ساخت دو کارخانه عظیم الکتریکی و باتری در ایالات متحده است

  فورد در حال ساخت دو کارخانه عظیم الکتریکی و باتری در ایالات متحده است
  20 روز و 11 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: بزرگترین سرمایه گذاری فورد تا به امروز ممکن است یک قمار به نظر برسد ، اما هرکسی که دیر به صنعت خودرو توجه کرده باشد می تواند نوشته روی دیوارها را ببیند. وسایل نقلیه مبتنی بر احتراق در راه هستند و خیلی زود همه چیز برقی خواهد شد ... و در نهایت ، رانندگی خودکار. این برای علاقه مندان به خودرو که واقعاً غرش موتور قدرتمند و هنر رانندگی را دوست دارند کمی تلخ است. اما همانطور که در آهنگ آ

  فورد با سازنده باتری کره جنوبی SK Innovation همکاری می کند تا دو پردیس بزرگ در تنسی و کنتاکی بسازد که به تولید خودروهای الکتریکی و تولید باتری نسل بعدی می پردازد.

  Blue Oval City در استانتون ، تنسی واقع شده است و در مکانی تقریباً 6 مایل مربع ساخته می شود. محوطه بزرگ 5.6 میلیارد دلاری تقریباً 6000 شغل جدید ایجاد می کند ، جایی که مردم وسایل نقلیه برقی سری F را مونتاژ می کنند. یک کارخانه تولید باتری نیز در محل ، در کنار تأمین کنندگان اصلی و تأسیسات بازیافت ، مستقر خواهد شد.

  فورد گفت که در حال طراحی محوطه دانشگاه به صورت کربن خنثی و صفر پسماند دفن زباله پس از بهره برداری کامل است. همچنین بزرگترین ، پیشرفته ترین و کارآمدترین مجموعه تولید خودرو فورد در تاریخ 118 ساله این شرکت خواهد بود. این مجتمع تولیدی 5.8 میلیارد دلاری دارای کارخانه های باتری دوقلو خواهد بود که باتری مدلهای برقی نسل بعدی فورد و لینکلن را تأمین خواهد کرد. و با هر شانس ، کمبود تراشه در حال کاهش است یا تا آن زمان به طور کامل برطرف شده است.

خبرهای دیگر از خودرو