فورد به دنبال ثبت اختراع سیستم مخزن است که می‌تواند ماشین شما را به سمت وام‌دهنده یا زباله‌دان بازگرداند.

یک درخواست ثبت اختراع فورد که اخیراً منتشر شده است، برخی از سیستم‌ها و روش‌های شدیدی را که خودروساز می‌تواند هنگام تلاش برای بازپس‌گیری یک وسیله نقلیه پیاده‌سازی کند، تشریح می‌کند. این درخواست که در آگوست 2021 ثبت شد اما چند روز پیش منتشر شد، خاطرنشان می کند که صاحبان وسایل نقلیه ممکن است به دلایل مختلف پرداخت را به طور کامل انجام ندهند و ممکن است منجر به مالکیت مجدد شود. این روند گاهی اوقات می تو

به طور خلاصه، فورد یک سیستم بازپس گیری چند مرحله ای را توصیف می کند که در صورت نادیده گرفتن مداوم اخطارهای پرداخت، شدت آن افزایش می یابد.

برای مثال، وام دهنده می تواند با شروع کار شروع کند. غیرفعال کردن اجزای سطح دوم با استفاده اختیاری مانند سیستم تهویه مطبوع، فوب کلید از راه دور یا سیستم قفل / باز کردن خودکار درب. در پتنت آمده است که غیرفعال کردن این اجزا "ممکن است سطح بیشتری از ناراحتی را برای راننده و سرنشینان خودرو ایجاد کند".

techbord.com فورد به دنبال ثبت اختراع سیستم مخزن است که می‌تواند ماشین شما را به سمت وام‌دهنده یا زباله‌دان بازگرداند.

این سیستم می‌تواند به رادیو دستور دهد که هر بار که با گامی دائماً متغیر وارد خودرو می‌شوید، یک "صدای بی‌وقفه و ناخوشایند" پخش کند. لحن، آهنگ، ضرب و صدا. اگر باز هم توجه مالکان به این موضوع جلب نشود، خودرو می‌تواند کاربر را از کابین قفل کند - شاید فقط در آخر هفته‌ها، اجازه استفاده از وسیله نقلیه را در روزهای هفته برای جلوگیری از «تاثیر نامطلوب بر معیشت صاحب وسیله نقلیه و مختل کردن» می‌دهد. توانایی مالک برای پرداخت به وسیله نقلیه."

با فرض عدم تصمیم گیری در زمینه پرداخت، وام دهنده ممکن است تصمیم بگیرد که وسیله نقلیه را توقیف کند. اگر وسیله نقلیه مورد نظر دارای قابلیت های خودمختار باشد، سیستم بازپس گیری می تواند وسیله نقلیه را به مکانی منتقل کند که برای یدک کش برای بازیابی آن راحت تر است. در صورت اختیاری، سیستم مخزن می‌تواند به‌طور مستقل خودرو را مستقیماً به آژانس بازپس‌گیری هدایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *