خبر

 • تک بورد - فورد برای انجام

  فورد برای انجام "بررسی کیفیت اضافی " برخی از تحویل های Mustang Mach-E را به تأخیر می اندازد
  25 روز و 18 ساعت قبل

  فورد تحویل موستانگ ماچ-ای خود را از اوایل ماه دسامبر آغاز کرد. اگر شما از اولین کسانی هستید که برای شاسی بلند کراس اوور الکتریکی سرنگون شدید اما هنوز تحویل نگرفته اید ، ممکن است بخواهید تاریخ تحویل تخمین زده شده خود را دوباره بررسی کنید.

  الكترك اخيراً از مشتريان فورد پيام هاي متعددي را دريافت كرده است كه به آنها با تاخير در تحويل معلق اعلام شد. انتشار این خبر به خودروساز آمریکایی رسیده است ، وی تأیید کرد که چند صد مدل Mustang Mach-E برای انجام بررسی های اضافی کیفیت به تأخیر افتاده است.

  سخنگوی فورد به ماهیت آن اشاره نکرد بررسی کیفیت اضافی.

  https://techbord.com فورد برخی از تحویل های Mustang Mach-E را به تأخیر می اندازد تا

  همین ماه گذشته ، مدیر جهانی بخش خودروهای الکتریکی باتری فورد ، دارن پالمر ، به Autoblog می گفت که چگونه برخی از خریداران تا این مرحله مجبور شده اند با برخی از مشکلات کنترل کیفیت مقابله کنند هنگام خرید خودرو EV.

  با توجه به Ford ، چنین مواردی نگران کننده نخواهد بود ، این مقام اجرایی پیشنهاد می کند. وی گفت: "درب ها به درستی متناسب هستند ، پلاستیک ها و سایر مواد با هم مطابقت دارند ، ضربه گیرها نمی ریزند ، هنگام شستن آن سقف از بین نمی رود ، در هوای سرد دستگیره درها گیر نمی کند" . در اینجا امیدواریم که این وعده عملی نشود.

  فورد Mustang Mach-E را در سال 2019 معرفی کرد. EV باعث ایجاد سر و صدای زیادی در بین پاکدانانی شد که س whyال می کردند چرا فورد نام موستانگ را برای یک SUV برقی تصویب کرده است ، اما به نظر نمی رسید که مانع فروش شود زیرا فورد در فروش پیش خرید در ایالات متحده مشکلی نداشت.

  اعتبار تصویر betto rodrigues

خبرهای دیگر از خودرو