خبر

 • تک بورد - طبق گزارش‌ها، هیوندای توسعه موتور را به طور کامل به خودروهای برقی متمرکز می‌کند

  طبق گزارش‌ها، هیوندای توسعه موتور را به طور کامل به خودروهای برقی متمرکز می‌کند


  20 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ درست قبل از پایان سال گذشته، هیوندای تمام توسعه موتورهای احتراق داخلی را تعطیل کرد و مهندسان خود را دوباره به خودروهای الکترونیکی منصوب کرد. هیوندای جدیدترین شرکت از سری شرکت‌ها و حتی دولت‌هایی است که در سال گذشته اقداماتی را برای حمایت از خودروهای الکتریکی اعلام کرده‌اند.

  منابع صنعتی به The Korea Economic Daily گفتند که هیوندای مراکز توسعه و تحقیق و توسعه موتورهای احتراقی خود را تعطیل کرد. شرکت کره جنوبی دیگر وسایل نقلیه جدید گازسوز تولید نخواهد کرد، اما تعدادی مهندس را برای اصلاح خودروهای موجود رزرو خواهد کرد.

  هیوندای مهندسان پیشرانه را به مرکز طراحی الکتریکی منتقل خواهد کرد، در حالی که مهندسان عملکرد پیشرانه اکنون روی آن کار خواهند کرد. پیشرفت های EV همچنین یک بخش باتری جدید برای توسعه سلول‌های قدرت بهتر، با تمرکز بر طراحی، عملکرد، و مواد خام برای باتری‌ها ایجاد کرد.

  https://techbord.com گزارش شده است که <b>هیوندای</b> <b>توسعه</b> <b>موتور</b> را به طور <b>کامل</b> به خودروهای <b>برقی</b> محور می دهد

  در آگوست گذشته، شرکت سیستم های رانندگی خودکار Motional اعلام کرد که تا سال 2023 یک رباتاکسی هیوندای EV را به برنامه Lyft اضافه خواهد کرد. Hyundai همچنین از هدف خود برای فروش 1.7 میلیون خودروی برقی در سراسر جهان تا سال 2026 پرده برداری کرد.

  این تغییر با چگونگی حرکت بیشتر شرکت‌ها و دولت‌ها به سمت خودروهای الکتریکی در اواسط و پایان این دهه مطابقت دارد. در ماه نوامبر گزارش دادیم که شیائومی مایل است از سال 2024 سالانه 300000 خودروی برقی تولید کند و ولوو قصد دارد تا سال 2030 به طور کامل به سمت خودروهای برقی حرکت کند. در همین حال، نیویورک می خواهد فروش خودروهای جدید گازسوز را تا سال 2025 ممنوع کند. بریتانیا نیز پیشنهاد حذف تدریجی خودروهای فقط بنزینی تا سال 2030.


  تگ ها:

  گزارش‌ها , هیوندای , توسعه , موتور , کامل , خودرو , برقی , متمرکز , می‌کند


  v 6
خبرهای دیگر از خودرو