خبر

 • تک بورد - شناسه فولکس واگن جدید LIFE EV را در سال 2025 به سطح ابتدایی می رساند

  شناسه فولکس واگن جدید LIFE EV را در سال 2025 به سطح ابتدایی می رساند
  12 روز و 7 ساعت قبل

  نکته ای که باید منتظر آن بود: محبوبیت خودروهای برقی در دهه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، اما هنوز به دلیل قیمت آنها از هنجار جدید دور هستند. فقدان قابل ملاحظه ای از خودروهای برقی پایه در بازار وجود دارد ، اما تا سال 2025 ، فولکس واگن قصد دارد با خودروی جدید خود ، ID.Life ، آن را تغییر دهد.

  ID.Life توسط فولکس واگن در جریان نمایشگاه بین المللی خودرو IAA Mobility 2021 که در مونیخ برگزار شد ، اعلام شد ، جایی که این شرکت همچنین یک خودروی خودران با همکاری Argo AI را نشان داد.

  با توجه به ظاهر و مشخصات آن ، مفهوم ID جدید مقرون به صرفه VW مانند یک مدل متقاطع از ID.3 است ، اما از زیبایی ظاهری کمتری برخوردار است. علاوه بر این ، پایداری نیز با استفاده از مواد قابل بازیافت در داخل و خارج خودرو در نظر گرفته شد. سطوح صندلی ها و تزئینات درها از تزئینات ArtVelours Eco استفاده می کنند و داشبورد و اطراف صندلی های عقب عمدتا از چوب ساخته شده اند و فضای داخلی شیک و در عین حال مینیمالیستی را ایجاد می کنند که دیدن آن لذت بخش است.

  سقف و کاپوت قابل جابجایی است و دارای پارچه ای از جنس هوا است که از بطری های بازیافتی ساخته شده است و وزن کلی خودرو را کاهش داده و به آن حس "هوای آزاد" می بخشد. سخت کننده بر پایه و دارای تراشه های چوبی است که به عنوان یک "رنگ کننده طبیعی" کار می کند. حتی لاستیک ها از مواد سازگار با زیست محیطی مانند روغن زیستی ، لاستیک طبیعی و پوسته برنج ساخته شده اند.

  https://techbord.com فولکس واگن جدید ID. LIFE EV را در سال 2025 به سطح ابتدایی خواهد آورد

  علاوه بر تمرکز بر پایداری ، VW همچنین می خواهد ID.Life "یک همراه قابل اعتماد برای تجربیات دیجیتالی " باشد. کنسول ، پروژکتور و صفحه نمایش پروژکتور که از داشبورد بیرون می آید می تواند تبدیل شود e ID. زندگی در یک سینما/غار بازی در چند ثانیه. صندلی ها را می توان با تا کردن صندلی های جلو به صورت صندلی بلند با استراحت پا تطبیق داد. علاوه بر این ، صندلی های عقب را نیز می توان به عقب یا جلو جمع کرد تا تختخواب ایجاد شود یا فضای چمدان گسترش یابد. همه عملکردها را می توان از طریق یک صفحه لمسی روی فرمان کنترل کرد ، همچنین می توان از آن برای جفت کردن تلفن یا رایانه لوحی با سیستم خودرو استفاده کرد. پس از اتصال ، می توانید از این دستگاه ها برای کنترل عملکردهایی مانند سیستم ناوبری یا پخش موسیقی ، فیلم و بازی در صفحه نمایش استفاده کنید. از صفر تا 100 کیلومتر در ساعت در 6.9 ثانیه. با استفاده از ماتریس برقی مدولار چرخ جلو (MEB) VW برای خودروهای کوچک EV ، باتری 57 کیلووات ساعتی ID به رانندگان این امکان را می دهد تا طبق استانداردهای WLTP با یک بار شارژ 250 مایل سفر کنند.

  https://techbord.com شناسه فولکس واگن جدید. LIFE EV را در سال 2025 به سطح ابتدایی می رساند

  "در ایجاد شناسه. LIFE ، ما به طور مداوم بر نیازهای مشتریان جوان تمرکز کرده ایم. ما معتقدیم که حتی بیشتر از امروز ، ماشین آینده در مورد شیوه زندگی و بیان شخصی خواهد بود. مشتری فردا نمی خواهد به سادگی از A به B برسد ؛ آنها بیشتر علاقه مند به تجربیاتی هستند که یک خودرو می تواند ارائه دهد. شناسه. LIFE پاسخ ما به این موضوع است. "رالف براندستاتر ، مدیرعامل VW گفت."

  کراس اوور کامپکت آینده VW \ در نظر گرفته شده تا در سال 2025 با قیمتی در حدود 20،000 یورو (23،738 دلار) عرضه شود. تا سال 2030 ، VW انتظار دارد سهم خود از خودروهای برقی را در کل فروش به 70 درصد در بازار اروپا و 50 درصد در آمریکا و چین افزایش دهد.

خبرهای دیگر از خودرو