خبر

 • تک بورد - سیستم سرگرمی و سرگرمی کاملاً جدید iDrive BMW دارای صفحه نمایش های خمیده است که در EV های آینده رونمایی می شود

  سیستم سرگرمی و سرگرمی کاملاً جدید iDrive BMW دارای صفحه نمایش های خمیده است که در EV های آینده رونمایی می شود
  8 روز و 4 ساعت قبل

  iX SUV و i4 سدان آتی بی ام و آخرین نسخه تکراری iDrive توسط این شرکت را به نمایش می گذارد ، سیستم محبوب سرگرمی و سرگرمی که 20 سال پیش در پرچمدار مدل 7 سری خود به نمایش درآمد. نسخه جدید شاهد تجدید نظر عمده ای در سخت افزار و نرم افزار ، از جمله نمایشگرهای بزرگتر و منحنی با وضوح بالاتر ، کنسول میانه طراحی شده با نقاط لمسی بیشتر و بسیاری از ویژگی ها و گزینه های شخصی سازی شده توسط سیستم عامل 8 BMW است.

  وقتی صحبت از داشبورد و تجربیات مدرن اتومبیل می شود ، تلاش BMW برای همگام شدن با اوقات ممکن است به اندازه رقیب آلمانی خود تهاجمی نباشد ، هرچند روند رو به افزایش صنعت برای حذف کلیدهای فیزیکی و دستگیره ها به نفع کنترل های روی صفحه و سطح لمسی در اینجا وجود دارد ، همچنین اتکا به هوش مصنوعی برای انجام خودکار وظایف و ارائه ویژگی های اتصال پیشرفته برای ناوبری ، سیستم های کمک راننده و ارائه به روزرسانی های OTA.

  برجسته ترین ویژگی جدید iDrive 8 سیستم صفحه نمایش منحنی BMW است که صفحه نمایش 12.3 اینچی راننده و صفحه نمایش لمسی 14.9 اینچی مرکز را در یک صفحه با رزولوشن 200ppi ترکیب می کند. این واحد "شناور " به سمت راننده زاویه دارد و اندازه آن بسته به مدل ماشین متفاوت است.

خبرهای دیگر از خودرو