خبر

 • تک بورد - دومینو سرویس تحویل پیتزا را با اتومبیل های خودمختار Nuro شروع می کند

  دومینو سرویس تحویل پیتزا را با اتومبیل های خودمختار Nuro شروع می کند
  11 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که یک ربات پیتزا به آستان شما تحویل دهد؟ خوب ، این یک چیز است. مشتریان منتخب هوستون می توانند از وب سایت دومینو یک پیتزا بخرند ، سرویس تحویل پیتزا جدید خود را انتخاب کنند و یک وسیله نقلیه Nuro R2 با سفارش به خانه آنها می آید.

  بسته به در دسترس بودن سرویس ، مشتریان Domino می توانند هنگام تحویل سفارش پیش پرداخت از Domino در Woodland Heights ، در خیابان 3209 Houston ، سرویس تحویل خودکار پیتزا را انتخاب کنند. پس از سفارش ، مشتریان هشدارهایی دریافت می کنند که آنها را در مورد وضعیت سفارش و یک پین منحصر به فرد برای برداشت کالاها از وسیله نقلیه مطلع می کند. همچنین ممکن است مشتریان از طریق صفحه تأیید سفارش ، مکان را با استفاده از GPS ردیابی کنند.

  هنگامی که R2 به مقصد برسد ، مشتریان باید پین ارائه شده در نمایشگر خودرو را وارد کنند. به محض معرفی صحیح ، دریچه های R2 باز می شوند تا مشتریان بتوانند سفارش را تحویل بگیرند.

  https://techbord .com Domino سرویس تحویل پیتزای خودران را با اتومبیل های خودمختار Nuro آغاز می کند

  Nuro ممکن است چند رقیب داشته باشد ، مانند Zoox ، اما از سال 2021 ، ربات R2 تنها مستقل است ، وسیله نقلیه تحویل در جاده بدون سرنشین مورد تأیید وزارت حمل و نقل ایالات متحده.

  دنیس مالونی ، معاون ارشد و مدیر ارشد نوآوری در دومینو ، اظهار داشت که برنامه "" به ما اجازه می دهد [دومینو برای درک بهتر نحوه پاسخگویی مشتریان به تحویل کالا ، نحوه تعامل آنها با ربات و تأثیر آن بر عملکردهای فروشگاه. "

   https://techbord.com دومینو سرویس تحویل پیتزا را با اتومبیل های خودمختار Nuro شروع می کند

  " ماموریت Nuro این است که زندگی روزمره را از طریق رباتیک. اکنون ، برای اولین بار ، ما تحویل خودمختار دنیای واقعی را آغاز می کنیم دیو فرگوسن ، بنیانگذار و رئیس Nuro ، گفت: "با R2 و Domino". "ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم آنها [مشتریان هیوستون] چه نظری دارند. " دیو اضافه کرد.

  همکاری دومینو و نورو در سال 2019 اعلام شد ، اما این نه تنها شرکتی که سازنده پیتزا برای توسعه خدمات تحویل پیتزا مستقل با آن ارتباط داشته است. در همان سال ، دومینو همچنین برای استفاده از اتومبیل های خودمختار فورد فیوژن برای تحویل پیتزا با فورد همکاری کرد.

  همچنین نورو برای توسعه خدمات تحویل خودران خود ، از جمله کروگر برای مواد غذایی ، با دیگران پیوست و CVS برای داروهای تجویزی.

خبرهای دیگر از خودرو