خبر

 • تک بورد - دوج تا سال 2024 به تولید خودروهای عضلانی چلنجر و چارجر گازسوز پایان خواهد داد

  دوج تا سال 2024 به تولید خودروهای عضلانی چلنجر و چارجر گازسوز پایان خواهد داد
  15 روز و 6 ساعت قبل

  دوج در تابستان اعلام کرد که اولین خودروهای برقی‌اش، خودروهای آمریکایی eMuscle، در سال 2024 وارد بازار خواهند شد. اکنون می‌دانیم که ورود آنها دو مورد از محبوب‌ترین خودروهای گازسوز این شرکت را به بازار عرضه خواهد کرد. این پایان یک دوره است، و طلوع یک دوره جدید، همگرا.

  گزارش جدیدی از Motor Trend ادعا می‌کند که اولین مفهومی ماشین عضلانی الکتریکی دوج در اوایل سال 2022 رونمایی خواهد شد و به دنبال آن یک پلاگین هیبریدی که در پایان سال آینده وارد تولید خواهد شد. گفته می شود سومین وسیله نقلیه جدید نیز در دست ساخت است، اما بزرگترین افشاگری این است که خط تولید فعلی خودروهای عضلانی دوج - از جمله کوپه چلنجر و سدان چارجر - در سال 2024 تولید خود را متوقف می کند.

  این همه چیز است. بخشی از یک نقشه راه 24 ماهه به نام Never Lift که شرکت را برای انتقال از وسایل نقلیه گازسوز با موتورهای احتراقی به سواری با موتور الکتریکی معرفی می کند.

  "من با چاقوها شعبده بازی می کنم زیرا تیم کونیسکیس، مدیر عامل برند دوج، به موتور ترند گفت: من باید دو جناح بزرگ مختلف را راضی نگه دارم، زیرا در مقطعی این دو جناح به هم نزدیک خواهند شد. "مشکل این است که هیچ کس نمی داند چه زمانی به هم نزدیک می شوند. کار من این است که طی 24 ماه آینده اطمینان حاصل کنم که ما این کار را انجام خواهیم داد.

  به خصوص، کونیسکیس نمی گوید که آیا وسایل نقلیه جدید چلنجر و شارژر را حمل خواهند کرد یا خیر. نام، اگرچه همانطور که Motor Trend به درستی برجسته می کند، هر دو دارای ارزش سهام زیادی در بین علاقه مندان به خودرو هستند. هر دو در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 در میان علاقه مندان به خودروهای عضلانی محبوب بودند، اما در نیمه دوم دهه 2000 زمانی که دوج آنها را برای دویدن دیگر بازگرداند، جان تازه ای پیدا کردند.

  ما این کار را انجام می دهیم. بدانید که همه خودروهای الکتریکی جدید دوج دارای نشان Fratzog خواهند بود تا آنها را از مدل های گازسوز متمایز کند.

خبرهای دیگر از خودرو