خبر

 • تک بورد - داگ ماشین عضلانی الکتریکی را به عنوان گام بعدی در فشار دادن مرز عملکرد اذیت می کند

  داگ ماشین عضلانی الکتریکی را به عنوان گام بعدی در فشار دادن مرز عملکرد اذیت می کند
  17 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ داج در یک ویدیوی تیزر منتشر شده اخیر اظهار داشت که "ماشین های الکتریکی نمی فروشد" ، اما eMuscle آمریکایی را به فروش می رساند. تیم كونیسكیس ، مدیر عامل Dodge Brand ، گفت: "اگر شارژر بتواند شارژر را سریعتر بسازد ، ما در اینجا هستیم." بنابراین دقیقاً چه معنایی دارد؟

  کونیسکیس گفت مهندسان دوج در حال رسیدن به حد عملی هستند که می توانند از نوآوری در احتراق داخلی فشار آورند. كونیسكیس افزود: "آنها می دانند كه موتورهای الكتریكی می توانند به ما بیشتر دهند ، و اگر ما از یك فن آوری كه می تواند به مشتریان خود مزیت بدهد آگاهی داریم ، ما باید از آن استقبال كنیم."

  بنابراین بله ، داج قصد فروش اتومبیل های الکتریکی را دارد ، اما آنها ابتدا رده عملکرد را مورد بررسی قرار می دهند.

  فیلم 5 دقیقه ای داگ بیشتر صحبت های بازاریابی و جزئیات واقعی بود ، اما ما برخی از سایه ها را دیدیم در پایان ارائه می شود. از آنچه می توان گفت ، ماشین الکتریکی عضلانی Dodge ممکن است از چلنجر کلاسیک الگوبرداری شده باشد - شاید حتی بیشتر از چلنجر مدرن. یا بیشتر شبیه شارژر کلاسیک است؟ تشخیص آن با همه دود و تاریکی دشوار است.

  در انتهای کلیپ ، ما شاهد یک وسیله نقلیه فرسودگی متحرک بر روی چهار چرخ هستیم ، این نکته بزرگی است که ماشین الکتریکی عضله دوج انرژی خود را کاهش می دهد به هر چهار چرخ. همچنین به نظر می رسد که دوج در حال مدرن سازی آرم مثلثی کلاسیک خود است و حتی ممکن است آن را روشن کند.

  پیش بینی می شود خودروی eMuscle دوج در سال 2024 وارد بازار شود. اگر بتواند به ریشه های اتومبیل عضلانی دوج وفادار بماند ، سرانجام می تواند بر سر سر بنزینی پیروز شود. هنوز هم ، من گمان می کنم بسیاری از غرش یک موتور احتراق قدرتمند را از دست خواهند داد.

خبرهای دیگر از خودرو