خبر

 • تک بورد - خلبان خودکار تسلا پس از تصادف نزدیک به دوازده صحنه واکنش سریع در حال بررسی است

  خلبان خودکار تسلا پس از تصادف نزدیک به دوازده صحنه واکنش سریع در حال بررسی است
  7 روز قبل

  دفتر بررسی نقص ها (ODI) اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) ارزیابی اولیه سیستم خلبان خودکار تسلا را آغاز کرده است. این گزارش خاطرنشان می کند که بیشتر حوادث پس از تاریکی رخ داده و شامل اقدامات کنترل معمولی صحنه مانند چراغ های چشمک زن اولین واکنش ، مخروط های جاده و تخته های پیکان روشن است. هنگام تصادفات تصدیق شد که همه وسایل نقلیه تسلا در حالت اتوماتیک خلبان یا Traffic Aware Cruise Control بوده

  طبق خلاصه ODI ، از ژانویه 2018 11 مورد شناسایی شده است که در آن مدل های تسلا با پیکربندی های مختلف با صحنه های اولیه پاسخگو برخورد کرده و متعاقباً به یک یا چند وسیله نقلیه درگیر در صحنه برخورد کرده اند.

  در مجموع ، این تصادفات منجر به زخمی شدن 17 نفر و کشته شدن یک نفر شد. سه مورد از 11 تصادف در کالیفرنیا رخ داده است.

  https://techbord.com خلبان خودکار تسلا در حال بررسی است پس از تصادف نزدیک به دوازده صحنه واکنشگر

  این تحقیق شامل سیستم SAE Level 2 ADAS (خلبان خودکار) در خودروهای تسلا از سال 2014 تا 2021 از مدل های S ، 3 ، X و Y می شود. مجموعاً 765000 خودرو را شامل می شود. این به طور خاص به فناوری و روش های مورد استفاده برای نظارت ، کمک و اعمال مشارکت رانندگان هنگام استفاده از خلبان خودکار نگاه می کند. محققان همچنین در مورد تشخیص و پاسخ رویداد (OEDR) Teslas در حالت خلبان خودکار نگاه خواهند کرد.

  شاید فقط من هستم ، اما آیا عاقلانه نیست ... نمی دانم ، تسلا خود را بیرون بیاورید از حالت خلبان خودکار هنگام نزدیک شدن به صحنه پاسخ دهنده اول؟ مطمئناً ، فناوری رانندگی خودکار هنوز راه طولانی در پیش دارد ، اما آیا در برخی موارد ، آیا مسئولیت شخصی نباید معادله را در نظر بگیرد؟

  تسلا علیرغم کمبودهای مربوط ، از قوی ترین فصل خود تا به امروز شروع به کار می کند. به زنجیره تامین با این حال ، هفته گذشته ، خودروساز الکتریکی اعلام کرد که Cybertruck آینده آن به دلیل شرایط نامشخص (احتمالاً کمبود تراشه) به سال 2022 موکول شده است.

  اعتبار تصویر کمپبل جنسن

خبرهای دیگر از خودرو