خبر

 • تک بورد - جنرال موتورز هفته آینده تقریباً تمام کارخانه های مونتاژ آمریکای شمالی را متوقف می کند

  جنرال موتورز هفته آینده تقریباً تمام کارخانه های مونتاژ آمریکای شمالی را متوقف می کند
  17 روز و 7 ساعت قبل

  جنرال موتورز به دیترویت فری پرس گفت که از دوشنبه آینده ، 6 سپتامبر ، تقریباً همه کارخانه های تولیدی خود را در ایالات متحده متوقف می کند زیرا شیوع طولانی مدت کووید -19 همچنان مانع تولید تراشه های نیمه هادی در خارج از کشور می شود. دن فلورس ، سخنگوی جنرال موتورز گفت که مطمئن نیست محدودیت عرضه به این دلیل باشد که کارمندان مبتلا به این بیماری هستند اگر دولت به دلیل همه گیری محدودیت هایی برای گیاهان اعم

  سخنگوی جنرال موتورز گفت که این شرکت هفته آینده مونتاژ آرلینگتون خود را در تگزاس به طور منظم به همراه کارخانه خود در Flint Assembly که در آن وانت های سنگین تولید می کند ، مجمع Bowling Green در کنتاکی که Corvette در آن ساخته شده است ، و بخشی از مجموعه Lansing Grand River آن که در آن اتومبیل های کامارو و کادیلاک بلک وینگ ایجاد می شوند.

  متأسفانه همه کارخانه های مونتاژ دیگر دوشنبه آینده بیکار می مانند.

  < p> https://techbord.com GM توقف تولید تقریباً در تمام کارخانه های مونتاژ آمریکای شمالی هفته آینده

  "در طول زمان خرابی ، خودروهای ناتمام بسیاری از کارخانه های آسیب دیده ، از جمله Fort Wayne و Silao را به نمایندگی ها تعمیر و ارسال می کنیم تا به تقاضای شدید مشتریان برای محصولات ما کمک کند. "> فلورس افزود.

  طول زمان توقف در گیاهان بسیار متفاوت است. در اینجا آنچه جنرال موتورز در مورد تاسیسات آسیب دیده می گوید: جنرال موتورز انتظار دارد تولید منظم خود را در 13 سپتامبر از سر بگیرد. مجمع ونتزویل در میسوری ، جایی که جنرال موتورز وانتهای شورولت کلرادو و GMC Canyon و وانت های سایز بزرگ شورلت اکسپرس و GMC ساوانا را در آنجا می سازد ، از دوشنبه به مدت دو هفته توقف می کند. مجمع CAMI (کانادا) و مجمع San Luis Potosi (مکزیک) تا هفته 27 سپتامبر دو هفته دیگر به تعطیلی می پردازند. تولید SUV متوسط ​​شورلت Equinox ، که جنرال موتورز در هر دو تاسیسات تولید می کند ، از 16 اوت متوقف شده است. سان لوئیس پوتوسی همچنین شاسی بلند متوسط ​​GMC Terrain را می سازد. Lansing Delta Township Assembly دوشنبه تعطیلی را از دوشنبه اضافه می کند. جنرال موتورز انتظار دارد تولید خود را در هفته 20 سپتامبر از سر بگیرد. GM باعث می شود شورلت تراورس و بیوک انکلاو SUV های متوسط ​​را در Lansing Delta Township تولید کنند. Spring Hill Assembly در تنسی ، جایی که GM GMV Acadia ، Cadillac XT5 و Cadillac XT6 SUV های متوسط ​​را می سازد ، دو هفته تعطیلی را از روز دوشنبه اضافه می کند. جنرال موتورز انتظار دارد تولید خود را در هفته 20 سپتامبر از سر بگیرد. مجمع راموس در مکزیک تا هفته 13 سپتامبر دو هفته تعطیلی بیشتری برای تولید SUV های شورلت بلیزر خواهد داشت. علاوه بر این ، تولید Equinox تا 4 اکتبر کاهش می یابد. تولید شورلت اعتدال از 16 اوت کاهش یافته است.

خبرهای دیگر از خودرو