خبر

 • تک بورد - جنرال موتورز هدف خنثی سازی کربن تا سال 2040 است

  جنرال موتورز هدف خنثی سازی کربن تا سال 2040 است
  13 روز و 11 ساعت قبل

  جنرال موتورز روز پنجشنبه اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2040 در بین محصولات و فعالیت های خود از کربن خنثی شود. علاوه بر این ، بزرگترین خودروساز آمریکایی گفت که آرزو دارد 5 سال زودتر ، تا سال 2035 ، انتشار لوله های خروجی از وسایل نقلیه جدید را کاهش دهد.

  برای تحقق هدف اخیر ، جنرال موتورز گفت که باید برای ایجاد زیرساخت های لازم شارژ و ارتقا مقبولیت مصرف کننده تلاش کند. این خودروساز قصد دارد طی پنج سال آینده 27 میلیارد دلار در فناوری وسایل نقلیه الکتریکی و خودمختار سرمایه گذاری کند ، هزینه ای که برای توسعه فناوری باتری Ultium و به روزرسانی امکانات در میشیگان و تنسی برای ساخت خودروهای الکترونیکی هزینه خواهد شد.

  جنرال موتورز برای تأسیسات خود در ایالات متحده با استفاده از انرژی 100٪ تجدیدپذیر و 2035 برای سایتهای جهانی تاریخ هدف تعیین کرده است.

  https://techbord.com جنرال موتورز هدف خنثی سازی کربن تا سال 2040

  (سیستم عامل باتری مدولار GM و سیستم باتری ، اولتیم.)

  به همان اندازه مهم است این شرکت گفت که اطمینان حاصل شود که الکتریسیته مورد استفاده برای شارژ انرژی الکتریکی از منابع تجدید پذیر مانند خورشید و باد تولید می شود.

  انتقال به انتشار صفر برای کل ناوگان آن یک هدف عالی است. طبق تخمین تحلیل گران نقل شده توسط CNBC ، وسایل نقلیه الکتریکی بخش مهمی از صنعت اتومبیل سازی جهانی هستند که کمتر از پنج درصد از کل فروش را تشکیل می دهند. در خودروهای احتراق داخلی خود از طریق استفاده از موتورهای تقویت شده کوچکتر ، انتقال قدرت کارآمدتر و افزایش آیرودینامیک.

خبرهای دیگر از خودرو