خبر

 • تک بورد - جنرال موتورز از فناوری پیشرفته Ultra Cruise کمک راننده برای خودروهای درجه یک رونمایی کرد

  جنرال موتورز از فناوری پیشرفته Ultra Cruise کمک راننده برای خودروهای درجه یک رونمایی کرد
  15 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ جنرال موتورز نسل بعدی فناوری کمک راننده خود را معرفی کرده است که به گفته خود در نهایت در 95 درصد از همه سناریوهای رانندگی رانندگی بدون دست را امکان پذیر می کند. نام آن Ultra Cruise است و جنرال موتورز معتقد است که در نهایت می تواند در هر جاده آسفالته ای در ایالات متحده و کانادا مورد استفاده قرار گیرد.

  Ultra Cruise در زمان راه اندازی در بیش از دو میلیون مایل جاده قابل استفاده خواهد بود. به گفته ما ، علاوه بر بزرگراه ها ، این فناوری به رانندگان اجازه می دهد در اکثر خیابان های شهر ، جاده های فرعی و جاده های روستایی "بدون دست" حرکت کنند.

  همانطور که می دانید ، GM قبلاً دارای یک سیستم پیشرفته کمک راننده به نام Super Cruise. به گفته جنرال موتورز ، هر دو در ترکیب این شرکت با Super Cruise برای مدلهای اصلی و Ultra Cruise برای خودروهای برتر اختصاص خواهند داشت.

  Doug Parks ، معاون اجرایی GM توسعه محصول جهانی ، خرید و زنجیره تامین ، گفت که ترکیبی از Ultra Cruise برای پیشنهادات برتر و Super Cruise برای محصولات ارزان قیمت به آنها امکان می دهد فناوری کمک راننده را در چندین نقطه و بخش قیمت ارائه دهند.

   https://techbord.com GM از فناوری پیشرفته کمک راننده Ultra Cruise برای خودروهای برتر رونمایی می کند

  جنرال موتورز گفت که Ultra Cruise قابلیت های Super Cruise را توسعه خواهد داد ، افزودن ویژگی های جدید مانند توانایی واکنش به دستگاههای کنترل تردد دائمی ، پیروی از مسیرهای ناوبری داخلی و پارک در مسیرهای مسکونی. این دستگاه از یک معماری محاسبه ای مقیاس پذیر 5 نانومتری در کنار ترکیبی از دوربین ها ، رادارها و LiDAR استفاده می کند که به گفته جنرال موتورز با استفاده از بستر نرم افزاری Ultifi و پلت فرم اطلاعات خودرو "اثبات شده در آینده" است. سیستم دوربین توجه راننده از سیستم سوپر کروز به Ultra Cruise نیز منتقل می شود.

  این یک ادعای جسورانه از طرف GM است. تصحیح هر چیزی ، به ویژه از طریق نرم افزار ، سخت است زیرا سخت افزار به طور مداوم در حال پیشرفت است. حتی با وجود سخت افزار مدولار ، رابط های فیزیکی تکامل می یابند و در نهایت کل پلتفرم منسوخ می شود. به روزرسانی های نرم افزاری می تواند کاربرد را کمی افزایش دهد ، اما تصور اینکه این سیستم های رانندگی در مراحل اولیه در طول عمر معمولی یک خودرو پابرجا خواهند ماند ، بسیار دشوار به نظر می رسد.

  مارک کادیلاک GM اولین کسی است که Ultra Cruise را از سال 2023 پیاده سازی کنید.

خبرهای دیگر از خودرو