خبر

 • تک بورد - تویوتا بخش خودروی خودران Lyft را با قیمت 550 میلیون دلار خریداری می کند

  تویوتا بخش خودروی خودران Lyft را با قیمت 550 میلیون دلار خریداری می کند
  26 روز و 6 ساعت قبل

  Lyft آخرین شرکتی است که به عنوان بخشی از تغییرات ساختاری مورد نیاز برای اطمینان از مسیر خود به سودآوری ، تلاش خود را برای رانندگی با اتومبیل بارگیری می کند. این شرکت معتقد است اگر معامله با تویوتا طبق انتظار پیش رود ، می تواند از نظر فنی تا پایان سال جاری به این هدف برسد.

  شرکت Lyft و شرکت زیرمجموعه تویوتا ، Woven Planet ، معامله ای را اعلام کردند که در آن شرکت بخش دوم اتومبیلرانی خود را با مبلغ 550 میلیون دلار پول نقد تحویل می گیرد. از این مبلغ ، 200 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال جاری پرداخت خواهد شد ، در حالی که مابقی در 5 سال آینده پرداخت می شود.

  به نظر می رسد این اقدام بی فایده باشد ، زیرا Lyft این کار را انجام می دهد. سالانه 100 میلیون دلار در هزینه های غیر GAAP پس انداز کنید. این ، به نوبه خود ، به شرکت کمک خواهد کرد تا مسیر سودآوری آسان تری را طی کند ، زیرا تحقیق و توسعه خودرانگی برای ماندگاری طولانی مدت بسیار گران است. این درسی است که اوبر نیز اخیراً آموخته است ، و نتیجه مشابه آن فروش گروه فن آوری های پیشرفته (ATG) خود به یک شرکت شخص ثالث است.

   https://techbord.com تویوتا بخش خودروی خودران Lyft را با مبلغ 550 میلیون دلار خریداری می کند

  شهر بافته شده تویوتا ، نمونه اولیه برای آینده شهرهای هوشمند

  با حرکت به جلو ، 300 مهندس سطح 5 Lyft به Woven Planet ملحق می شوند تا رویای اتومبیل خودمختار تویوتا را کار کنند ، که بخش مهمی از پروژه "شهر بافته شده" آن است. این معامله همچنین به گسترش توانایی Toyota برای استعدادهای مهندسی در لندن و کالیفرنیا کمک خواهد کرد ، زیرا این شرکت قصد دارد صنعت خودرو را "فراتر از حد" گسترش دهد.

  تویوتا سرمایه گذاری های مداومی در زمینه خودمختاری انجام داده است فناوری خودرو طی چند سال گذشته ، از جمله معامله 600 میلیون دلاری با Didi Chuxing برای تولید ناوگان رباتکسی.

  طبق IHS Markit ، 33 میلیون وسیله نقلیه خودران در سال 2040 در سراسر جهان فروخته می شود ، در حالی که پیش بینی در این سال 51000 واحد نسبتاً متوسط ​​است که همه آنها به استقلال سطح 2 محدود می شوند ، به این معنی که آنها به یک راننده انسانی پشت فرمان نیاز دارند.

خبرهای دیگر از خودرو