خبر

 • تک بورد - تقریباً بدون هیچ گونه مداخله انسانی ، یک سفر تسلا را از SF به LA ببینید

  تقریباً بدون هیچ گونه مداخله انسانی ، یک سفر تسلا را از SF به LA ببینید
  11 روز و 15 ساعت قبل

  باورنکردنی است که فناوری رانندگی خودکار در دهه گذشته چقدر پیشرفت کرده است. برای اینکه تصوری از وسایل نقلیه امروزی داشته باشید ، فیلم فوق را مشاهده کنید از تسلا مدل 3 مجهز به ویژگی کامل رانندگی (FSD) این شرکت که یک سفر از سانفرانسیسکو به لس آنجلس را انجام می دهد و تقریبا هیچ مداخله ای در پشت انسان وجود ندارد. چرخ.

  كاتالوگ كل مریخ (WMC) از علاقه مندان تسلا ، كلیپی با مرور زمان از سفر 380 مایلی را كه در مدت زمان 15 دقیقه فشرده شده بود ، ارسال كرد. آوار "پس از حرکت اتومبیل از مسیر ، ناگهان بیرون آمد." WMC نوشت: "من نمی توانستم صبر كنم ببینم FSD از آن جلوگیری می كند یا نه و باید مطمئن شوم كه خودم را برسانم." علاوه بر این ، باتری به طور کامل شارژ نشده بود ، بنابراین در طول سفر دو توقف شارژ وجود داشت.

  همچنین لحظه ای وجود داشت که ماشین هنگام انتقال به یک مجاور ، رفتار غیرمعمولی را در اطراف خیابان مارکت سانفرانسیسکو به نمایش گذاشت. مسیر. WMC می نویسد که اگرچه بیشتر افراد در این مرحله کنترل دستی را به دست می گرفتند ، اما آنها هرگونه خطری را از نزدیک مشاهده می کردند اما هرگز وارد عمل نمی شدند.

  تغییر قیمت به روز پنجشنبه هفته آینده منتقل می شود. در حال حاضر فقط در ایالات متحده اعمال می شود. با آزاد شدن بتا ساعت یک هفته در کشورهای دیگر شروع می شود. اجاره ماهانه FSD نیز تا حدودی سال آینده در دسترس خواهد بود.

  - Elon Musk (elonmusk) 22 اکتبر 2020

  با ارائه ویژگی ها و خودمختاری بیشتر در مقایسه با خلبان اتوماتیک ، نسخه بتا محدود FSD تسلا در ماه اکتبر شروع به کار کرد. این می تواند خطوط را تغییر دهد ، پارک کند و در مناطق خاصی خود را به سمت مالکان سوق دهد. ایلان ماسک ، با توجه به تجربه خود ، می گوید که FSD قادر است به سری پیچیده ای از تقاطع ها و جاده های باریک بپردازد.

  سناریوی جهانی پر از اتومبیل هایی که خودشان رانندگی می کنند وقتی روی صندلی های مسافران به تماشای تلویزیون نشسته ایم هنوز مسافت زیادی فاصله دارد ، اما توانایی رانندگی صدها مایل بین شهرها یک گام مهم در جهت آینده خودران است.

خبرهای دیگر از خودرو