techbord.com تسلا ممکن است ماه آینده تغییرات جدید Cybertruck را فاش کند

TL ؛ DR: سایبراترک تسلا را به خاطر می آورید؟ بقیه مطمئناً این کار را می کنند. وانت با مضمون سایبرپانک دارای یکی از بحث برانگیزترین طرحهایی بود که تاکنون در یک وسیله نقلیه مدرن دیده ایم: برخی تسلا را بخاطر جهت طراحی جسورانه تحسین می کردند و برخی دیگر از کامیون به دلیل بیش از حد لاغر بودن انتقاد می کردند. صرف نظر از اینکه در کدام اردوگاه قرار می گیرید ، تسلا از ماه ها پیش در حال برنامه ریزی برای تغی

مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک در توییتر گفت که ما می توانیم ظاهر "به روز شده" Cybertruck را در "یک ماه یا همین حدود" ببینیم که تقریباً همانطور که انتظار داریم از میلیاردر عجیب و غریب انتظار تأیید را داشته باشد.

ماسک هیچ یک از تغییرات برنامه ریزی شده را با جزئیات مورد بحث قرار نداد ، اما در یک توئیت (در پاسخ به کاربری که از شما پرسید آیا Cybertruck یک "الاغ لگد" خواهد بود) ، وی گفت کامیون " در واقع مخزنی از آینده است که از نظر جاده ای قانونی است. "این گفته به تنهایی معنی زیادی ندارد و بیشتر از هر چیزی پاسخ طنز آمیز است.

مطمئناً ، شاید در عرض یک ماه یا بیشتر

- الون ماسک (elonmusk) اول نوامبر سال 2020

با این حال ، این بدان معناست که تسلا زیر فشار منتقدان خم نشده و تصمیم گرفته است زیبایی شناسی آینده نگرانه خودرو را حفظ کند. فقط زمان مشخص خواهد شد ، اما امیدوارم که چنین باشد. من شخصاً یکی از افرادی بودم که در واقع طراحی Cybertruck را دوست داشتم. به نظر می رسید که چیزی غیر از آنچه در گذشته دیده ایم ، که در صنعت خودرو نادر است.

به هر حال ، براساس اعلامیه های گذشته ماسک ، می دانیم که حداقل ، سایبرتراک احتمالاً حدود سه درصد کوچکتر خواهد بود و از سیستم تعلیق بهتری نسبت به آخرین باری که شاهد آن هستیم برخوردار است. ارتفاع آستانه پنجره نیز ممکن است کمی پایین بیاید و خط وسط باید بیشتر باشد.

البته این جزئیات توسط ماسک در ماه آوریل ارائه شده است ، بنابراین بسیار محتمل است که آنها دیگر نماینده طرح جدید Cybertruck نیستند.

تسلا ممکن است ماه آینده تغییرات جدید Cybertruck را فاش کند
car-tech/تسلا-ممکن-است-ماه-آینده-تغییرات-جدید-cybertruck-را-فاش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.