خبر

 • تک بورد - تسلا مدل S و مدل X اولین طراحی مجدد عمده ، پیشرانه های به روز شده و فرمان یوغ را دریافت می کنند

  تسلا مدل S و مدل X اولین طراحی مجدد عمده ، پیشرانه های به روز شده و فرمان یوغ را دریافت می کنند
  15 روز و 22 ساعت قبل

  سرانجام تازه سازی تسلا برای مدل S و مدل X از راه رسید. هر دو وسیله نقلیه داخلی تعمیرات اساسی انجام داده اند که جایگزین صفحه لمسی مرکز سبک پرتره قدیمی با صفحه نمایش 17 "جدید" و صفحه 8 "جدید برای سرنشینان عقب می شود. برجسته ترین نکته ، فرمان یوغ است که باید علاقه مندان به هواپیمایی را به وجد بیاورد اما استفاده از آن در جاده های عمومی واقعی برای رانندگان (و تسلا) روی حیله و تزویر است.

  با توجه به تغییرات ظریف در سپر جلو ، دیفیوزر عقب و اضافه شدن طرح ها و اندازه های جدید چرخ ، ممکن است از بیرون مدل S و Model X دشوار باشد. در فضای داخلی بسیار جالب تر است ، که اکنون حتی نسبت به گذشته بسیار مینیمال است و در جلو با داشبورد و کنسول مرکزی دوباره طراحی شده است ، در حالی که مسافران صندلی عقب یک صفحه نمایش عریض 8 "" دارند ، یک تاشو جدید - زیر بغل و صندلی های اصلاح شده.

  تسلا وضوح صفحه نمایش را روی کنسول اصلی از 1900 1200 1200 به 2200 13 1300 پیکسل بالا برد و آن را به حالت افقی درآورد. جهت گیری جدید ، همراه با فرمان یوغ ، ممکن است برخی از دارندگان مدل S / Model X عادت کنند ، اما مهمتر از همه ، سیستم سرگرمی و سرگرمی 10 تررافلاپ قدرت پردازشی دارد که تسلا می گوید "جدیدتر از جدیدترین کنسول های امروزی است". "

  همچنین کنترلرهای بی سیم برای انجام بازیها ، از جمله عناوینی مانند The Witcher 3 ، همانطور که این عکسهای مطبوعاتی نشان می دهد ، و ظاهرا حتی Cyberpunk 2077 نیز پشتیبانی می شوند.

   https://techbord.com تسلا مدل S و مدل X اولین طراحی مجدد عمده خود را انجام دادند ، به روز شد پیشرانه و فرمان یوغ

  دو سوال برای مدل جدید S / X: آیا خودروهای EV با آن فرمان یوغ ارسال می شوند؟ و آیا Cyberpunk 2077 زیر 60 فریم در ثانیه فرو می رود؟

  از نظر قدرت پیشرانه ، هر دو مدل S و مدل X از مشخصات استاندارد دو موتوره AWD "Long Range" برخوردار هستند که برای حداکثر 412 مایل در 79990 دلار سدان و حداکثر 360 مایل در 89990 $ SUV (به استثنای پس انداز احتمالی). آنها همچنین در نسخه سه موتوره "Plaid" موجود هستند که دارای 1.020 اسب بخار و بردار گشتاور برای شتاب گیری ذوب صورت ، کشش بهتر و حداکثر سرعت بالاتر است.

  مدل S Plaid 119،990 دلاری برد 390 مایل دارد و می تواند از 0-60 مایل در ساعت را در کمتر از 2 ثانیه با حداکثر سرعت 200 مایل در ساعت طی کند. در همین حال ، مدل X دارای همان برچسب قیمت است و عملکرد کمی کمی دارد. برای رسیدن به سرعت 60 مایل در ساعت (2.5 ثانیه) حدود نیم ثانیه بیشتر از سدان طول می کشد ، حداکثر سرعت آن 163 مایل در ساعت و برد 340 مایل است. هر دو خودروی الکترونیکی به روز شده اکنون با مشخصات Long Range و Plaid در دسترس هستند ، انتظار می رود تحویل آنها در ماه مارس انجام شود.

  https://techbord .com تسلا مدل S و مدل X اولین طراحی مجدد مهم ، پیشرانه های به روز شده و فرمان یوغ را دریافت می کنند

  سرانجام ، سیستم انتقال قدرت" Plaid + "وجود دارد که فقط در دسترس است روی مدل S. این مدل 139،990 دلار هزینه دارد و 80 اسب بخار قدرت بیشتری نسبت به نسخه استاندارد "Plaid" دارد. تسلا می گوید که مدل S Plaid + آیرودینامیکی ترین و سریع ترین اتومبیل تولیدی در جهان است که دارای برد چشمگیر بیش از 520 مایل است.

  اگرچه تسلا در حال حاضر برای مدل S Plaid + سفارش می گیرد ، مشتریان باید برای تحویل تا اواخر سال 2021 صبر کنند.

خبرهای دیگر از خودرو