خبر

 • تک بورد - تسلا مدل 3 را با برد بهتر ، فرمان گرم شونده و موارد دیگر تازه می کند

  تسلا مدل 3 را با برد بهتر ، فرمان گرم شونده و موارد دیگر تازه می کند
  30 روز و 4 ساعت قبل

  اولین وسایل نقلیه در بازار انبوه تسلا (یا همان اندازه ای که برای خودروساز به بازار انبوه نزدیک می شود) ، مدل 3 ، تازه فروشی قابل توجهی را برای سال 2021 دریافت کرده است. مدل 3 جدید و بهبود یافته ، عناصر داخلی را دوباره طراحی کرده و به روز می کند چرخ ها و چندین مورد قابل توجه دیگر

  این اطلاعات به لطف الكترك ارائه شده است ، كه نویسندگان آن مدل 3 به روز شده را برای خود دیده اند و با منابعی كه با كارهای داخلی تسلا آشنا هستند صحبت كرده اند.

  با توجه به رسانه ، و آنچه ما " با استفاده از ابزار پیکربندی مدل 3 تسلا ، تازه سازی مدل 3 یک کنسول مرکزی زیبا و زیبا با یک پایان مات و یک محفظه کشویی باز به ارمغان آورده است. همچنین گزارش شده است که "اثاثه یا لوازم داخلی جدید" ، یک صندوق عقب برقی ، شیشه های دو جداره ، یک فرمان گرم شده (با پایان فلزی) و سایر تغییرات عملکردی و زیبایی شناختی وجود دارد.

  مهم تر از همه اینها ، بهبودهای محدوده ای است که مشتریان جدید مدل 3 از اینجا به بعد لذت خواهند برد. محدوده استاندارد "Standard Range Plus " مدل 3 دارای 263 مایل به روز شده در هر بار شارژ کامل است که حدود 13 مایل بیشتر از نسخه قدیمی است.

   https://techbord.com تسلا مدل 3 را با برد بهتر ، فرمان گرم شده و موارد دیگر تازه می کند

  عملکرد مدل 3 نیز شاهد پیشرفت های مشابه است. ، اکنون با 315 مایل در هر بار شارژ کامل ، از 299 مایل ، بالاتر می رود.

  منابع الکتریک می گویند این افزایش دامنه به دلیل بهبود کارایی ناشی از "سیستم جدید پمپ حرارتی" است که در مدلهای تازه شده 3 اعمال شده است. خوشبختانه قیمت این وسیله نقلیه با وجود همه این لمس ها بدون تغییر باقی مانده است.

  ماشین پایه استاندارد Range Plus هنوز قبل از مشوق ها و پس اندازها در حدود 38000 دلار به فروش می رسد ، در حالی که مدل عملکرد از ابتدا شروع می شود تقریبا 55000 دلار قیمت مدل Long Range Model 3 نیز با 47000 دلار راکد است.

خبرهای دیگر از خودرو