خبر

 • تک بورد - تسلا قیمت مدل های پایه را پس از رکورد 1.6 میلیارد دلار سود در سه ماهه سوم افزایش داد

  تسلا قیمت مدل های پایه را پس از رکورد 1.6 میلیارد دلار سود در سه ماهه سوم افزایش داد
  14 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ تسلا اخیراً نتایج درآمد سه ماهه سوم را منتشر کرده و سود خیره کننده 1.6 میلیارد دلاری را اعلام کرده است. با این حال، با وجود چنین ارقامی عظیم، به نظر می رسد که سازنده خودروهای برقی معتقد است که می تواند کارهای بیشتری انجام دهد، بنابراین بی سر و صدا قیمت تسلا مدل 3 و مدل Y را 2000 دلار و مدل S و مدل X را 5000 دلار افزایش داده است.

  تسلا گزارش درآمد سه ماهه سوم خود را در روز چهارشنبه منتشر کرد و با وجود کمبود مداوم تراشه و تأخیرهای متعدد ارسال مدل S و مدل X، بیش از 13.7 میلیارد دلار درآمد و 1.6 میلیارد دلار سود به دست آورد. در حال حاضر، شرکت EV در یک رگه 2 ساله از نتایج مثبت قرار دارد.

  بخشی از این نتایج ناشی از تعدیل مداوم قیمت تسلا بر اساس عرضه و تقاضای آن است. به عنوان مثال، مدل 3 و مدل Y تسلا در اوایل اکتبر قیمت‌های خود را تعدیل کردند و مدل‌های پایه را 2000 دلار افزایش دادند و به ترتیب به 41990 و 54990 دلار رسیدند. با این حال، به نظر می رسد که این کافی نبود، زیرا تسلا یک بار دیگر قیمت ها را با 2000 دلار اضافی افزایش می دهد و قیمت مدل 3 را به 43990 دلار و مدل X را به 57990 دلار می رساند.

  به علاوه. ، سازنده EV همچنین قیمت نسخه های پایه Model S و Model X را 5000 دلار افزایش داده است، به این معنی که آنها اکنون به ترتیب از 94990 دلار و 104990 دلار شروع می شوند.

  https://techbord.com تسلا قیمت مدل های پایه را پس از رکورد 1.6 میلیارد دلار سود در سه ماهه سوم افزایش می دهد

  به نظر می رسد افزایش قیمت فقط بر مدل های پایه تأثیر گذاشته است. زاک کرکهورن، تسلا گفت: از آنجایی که قیمت مدل‌های Plaid، Long Range و Performance بدون تغییر باقی می‌ماند.

  "گاهی اوقات، برای عموم ممکن است تغییرات قیمت‌گذاری ما منطقی به نظر نرسد. مدیر مالی. "اما، می دانید، یک استراتژی وجود دارد که ما در پشت صحنه کار می کنیم، زیرا ما عرضه و تقاضا را متعادل می کنیم، زیرا ما همچنین سعی می کنیم کمبودهای مختلف در قطعات را متعادل کنیم، همانطور که ما سعی می کنیم انتظار را مدیریت کنیم. همه اینها در اینجا به بهینه سازی اختصاص دارد."

  این خبر پس از آن منتشر شد که تسلا مدل 3 با فروش 24591 دستگاهی تنها در ماه گذشته به عنوان پرفروش ترین خودرو در اروپا-26 در سپتامبر 2021 معرفی شد.

خبرهای دیگر از خودرو