خبر

 • تک بورد - تسلا قیمت مدل های اصلی 3 و Y را کاهش می دهد و آنها را برای انواع بالاتری افزایش می دهد

  تسلا قیمت مدل های اصلی 3 و Y را کاهش می دهد و آنها را برای انواع بالاتری افزایش می دهد
  5 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با وجود بیماری همه گیر Covid-19 ، اخیراً تسلا بسیار خوب عمل کرده است - در سال 2020 موفق به تحویل حدود 500000 وسیله نقلیه شده است. با این حال ، به اندازه کافی خوب باقی نمی ماند: برای افزایش هرچه بیشتر فروش ، خودروساز قیمت هر دو نوع اصلی مدل 3 و مدل Y.

  کاهش قیمت ها ، به ویژه در مقایسه با کاهش قبلی تسلا ، قابل توجه نیست ، اما ممکن است برای تحقق فروش اضافی کافی باشد. طبق گفته رویترز ، استاندارد Range Plus Model 3 از 37،990 دلار به 36،990 $ کاهش یافته است که تخفیف نسبتاً ناچیزی است.

  استاندارد Range Model Y ، از طرف دیگر ، کمی بیشتر شده است کاهش قابل توجه قیمت 2000 دلار. این باعث می شود که هزینه اولیه به 39990 دلار برسد ، در حالی که از 41،990 دلار کمتر است.

  https://techbord.com تسلا قیمت ها را برای کاهش می دهد مدل پایه 3 و Y ، آنها را برای انواع رده بالاتر افزایش می دهد

  متأسفانه ، نسخه های سطح بالاتر مدل Y و 3 کسر یکسانی دریافت نمی کنند - کاملا برعکس. هرکدام از مدلهای عملکردی Y و 3 نسخه با حرکت به جلو 1000 دلار بیشتر هزینه خواهند داشت و قیمتها را به ترتیب به 60990 و 55،990 دلار می رسانند. به همین زودی این شرکت ترجیح داد سال گذشته بخش روابط عمومی خود را به طور کامل حذف کند ، بنابراین هر چقدر که بخواهیم در اینجا کمی وضوح بیشتری داشته باشیم ، فقط باید تصور کنیم که اصلاحات قیمت تلاشی برای تسلا برای حفظ یک برتری نسبت به تعداد فزاینده ای از رقبا که اکنون با آن روبرو است.

خبرهای دیگر از خودرو