techbord.com تسلا قیمت فناوری Full Self-Driving خود را تا 10،000 دلار افزایش می دهد

چه اتفاقی افتاده؟ اگر شما یک خریدار احتمالی تسلا هستید که از خرید یکی از اتومبیل ها منصرف شده است در حالی که منتظر هستید تا مجموعه فناوری Full Self-Driving آنها به پایان برسد ، خبرهای بدی برای شما دریافت کرده ایم. پس از راه اندازی بتا اخیر ، ظاهراً FSD به اندازه کافی پیچیده است که می تواند افزایش قیمت سنگین را تضمین کند - در حالی که هزینه استفاده از یک وسیله نقلیه برای آن 8000 دلار بود ، اکنون این

حتی برای افراد ثروتمندی که بیشتر وسایل نقلیه تسلا آنها را هدف قرار می دهند ، 2000 دلار اضافی ممکن است یک قرص سخت برای بلعیدن باشد ، به خصوص هنگامی که این فناوری هنوز از کار نرسیده است. این می تواند به طور خودکار مسیرها را تغییر دهد ، پارک کند و در مناطق خاصی خود را به سمت شما سوق دهد (از جمله موارد دیگر) ، اما همچنان دارای اشکالات و ویژگی های از دست رفته زیادی است.

صرف نظر از این ، تسلا تصمیم خود را اعلام کرده است و اکنون تغییر نخواهد کرد. انصافاً ، ایلون ماسک ، مدیر عامل شرکت ، فاش کرد که این تغییر زودتر از موعد در توییتر پیش می رود (همانطور که او تمایل دارد بسیاری از اعلامیه های مهم را انجام دهد) - در واقع هفته گذشته.

تغییر قیمت تحت فشار قرار می گیرد تا پنجشنبه هفته آینده. در حال حاضر فقط برای ایالات متحده اعمال می شود. با آزاد شدن بتا ساعت یک هفته در کشورهای دیگر شروع می شود. اجاره ماهانه FSD نیز تا حدودی سال آینده در دسترس خواهد بود.

- الون ماسک (elonmusk) 22 اکتبر 2020

از طرف روشن ، تسلا امیدوار است که مجموعه فناوری کامل خودرانگیز خود را "به طور گسترده" بسازد "تا پایان سال برای بیشتر مشتریان ایالات متحده در دسترس است ، بنابراین می تواند موضوعی باشد که رانندگان هوشیار از آن هیجان زده می شوند.

افزایش قیمت فقط در حال حاضر برای ساکنان ایالات متحده اعمال می شود ، اما گسترش می یابد به کشورهای دیگر یک هفته پس از در دسترس قرار گرفتن بتا در هر کدام. علاوه بر این ، اگر پرداخت 10 هزار دلاری یكباره برای شما دشوار باشد كه بتوانید جایی برای تأمین هزینه خود پیدا كنید ، تسلا امیدوار است كه در سال 2021 سرویس "اجاره ماهانه FSD " را راه اندازی كند كه بدون تردید با قیمت پایین تری همراه خواهد بود.

تسلا قیمت فناوری Full Self-Driving خود را تا 10،000 دلار افزایش می دهد
car-tech/تسلا-قیمت-فناوری-full-self-driving-خود-را-تا-10-000-دلار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.